Vášnivá, upřímná i panovačná. Taková je žena v beranu

+ Přidat inzerát

Žena beran: Vášnivá, upřímná i panovačná.

Vydáno: 06.05.2013 | 290

Život se ženou ve znamení beranu nemusí být vůbec jednoduchý. Má potřebu všechno zařizovat, být všude první, ihned převzít iniciativu. Ať se jedná o pracovní stránku, nebo tu milostnou.

Žena beran na nic nečeká

Muži by se před ní měli mít na pozoru a s ničím neotálet. Nerada totiž čeká. Pokud tedy patříte mezi pány, kterým déle trvá, než se „rozhoupou“, žena beran vás předběhne. Nestydí se pozvat vás na schůzku jako první. Touží po dominantním postavení ve vztahu, ale zároveň nechce muže pod pantoflem. Potřebuje vzrušení, musíte jí něčím zaujmout. Třeba tím, že o ní zprvu nebudete projevovat zájem. To ji ještě více vyburcuje a bude se o vás prát!

Žena beran může mít všechny muže ve svém okolí. Chce ale právě toho jediného, který o ní zrovna nejeví zájem.

Žena v beranu vás zahrne láskou a věrností.

Složitá osobnost, ale stačí jí přijít na kloub

U ženy v beranu nikdy stoprocentně nevíte, na čem jste. Zbožňuje lichotky, ale nesmíte je přehánět. Má v sobě bojovníka, ale zároveň touží po romantice. Pokud zabrnkáte na tyto struny, budete u ní mít vyhráno. Ve svém životě nepotřebuje oddaného psíka, který ji poslechne na slovo, ale nechce ani muže, který jí nenechá prosadit svůj názor. Její nároky na partnera jsou ale často tak vysoké, že je málokterý splní a žena beran zůstává sama.

Svého muže musí v určité míře obdivovat. Chce na něj být hrdá a chlubit se jím. A nerada se o něj dělí, takže je velmi žárlivá a nedůvěřivá. Nesnese, aby partner dal přednost fotbalu nebo práci před ní. Pokud se tak stane, dá mu sbohem.

Ženy v beranu těžko přijímají kritiku. Rozmyslete si dobře, než jí začnete něco vyčítat nebo hatit plány do budoucna.

Ženy ve znamení berana jsou energické. Ne každý muž jim bude stačit.

Jedná bez postranních úmyslů

Její chování i láska je vždy pravdivá. Nikdy se nesníží k citovému vydírání, k úskokům nebo koketování, aby dosáhla svého. Jedná a mluví napřímo. Možná také proto je tak úspěšná ve svém zaměstnání. Dokáže zastávat svou pracovní pozici stejně kvalitně, jako muž, ne-li lépe. Často ale věnuje více pozornosti právě profesnímu růstu, než svému partnerovi. Perfektně zvládá obtížné úkoly, které řeší s grácií. Dokáže se vypořádat i s nečekanými složitými událostmi v životě.

Nepoučitelná, ale svá

Bude-li vás po boku doprovázet žena beran, buďte si jistí, že se nebudete nudit. Jestli tedy patříte do skupiny těch, kteří mají raději stereotyp a „své jisté“, od této ženy dejte ruce pryč. Ostatně, když to neuděláte vy, udělá to sama. Občas udělá chybu, ale nepoučí se z ní. Nic neskrývá, stejně jako se vyjadřuje, tak i jedná. Do všeho jde hlavou napřed, vrhá se do neznámých věcí. Život s ní bude zábavný, ale místy také krušný. Přesto ale ženu berana budete nade vše milovat.

Energická žena-beran potřebuje odvážného, silného a zároveň galantního muže. Zahrne ho potom vášní a láskou, která nezná mezí.

Autor: Martina Spěváková

Znáte ženu ve znamení berana? Jaká je?

Seřadit od nejnovějšího, nejstaršího, podle oblíbenosti (strukturovaně).

Stránkování: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

Další články z rubriky

Správná podprsenka dokáže divy

Martina Skutilová | 18.07.2018

Správná podprsenka dokáže divy

Je úplně běžné, že žena s kudrnatými vlasy chce mít vlasy jako hřebíky. Že ta, co je…

Pořádáte teambuilding? Ať je nezapomenutelný!

Jana Batelková | 19.06.2017 | 286

Pořádáte teambuilding? Ať je nezapomenutelný!

Šťastní zaměstnanci toho víc udělají a práce je pak hned lepším místem. Jedním z nástrojů,…

Potěšte manžela, pořiďte mu domů vlastní výčep

Jana Batelková | 14.06.2017 | 288

Potěšte manžela, pořiďte mu domů vlastní výčep

Je váš manžel vášnivý pivař nebo si prostě rád dá jedno chlazené? Pokud ho nemůžete vylákat…