Zatočte s celulitidou pomocí vakuové masáže

+ Přidat inzerát

Zatočte s celulitidou pomocí vakuové masáže

Vydáno: 06.09.2012 | 297

Už jste vyzkoušeli bezpočet zázračných přípravků proti celulitidě a výsledek nula? Vsaďte raději na moderní technologie. Vakuová masáž vás zbaví celulitidy, přebytečných tukových polštářků a navíc zpevní pokožku.

Podtlak narušuje tukové buňky

Vakuová masáž je stále vyhledávanější procedurou kosmetických center. A není divu… vždyť honba za dokonalou postavou a hladkou pletí se stala masovým sportem. Celulitida je navíc strašákem všech žen bez rozdílu věku, váhy a kondice. Postihuje tlusté i štíhlé, líné i sportovně založené a zbavit se jí nadobro je často předem prohraný boj.

Vakuová masáž s celulitidou zatočí

Jestli vám nepomohla změna životního stylu, omezení konzumace tučných a nezdravých jídel, cvičení ani kosmetika, možná je vakuová masáž řešením právě pro vás. Vakuová masáž se provádí pomocí speciálního přístroje, který pracuje s podtlakem a baňkami. Baňky jsou při samotné masáži přikládány na problematické partie, kde jemně nasávají a tím masírují a prokrvují pokožku. Podtlak narušuje tukové buňky, aktivuje lymfatický systém, který je následně spolu s toxiny odvádí pryč z těla, okysličuje pokožku a tím ji postupně zbavuje tukových zásob a celulitidy.

Vakuová masáž pročišťuje organismus

Vakuová masáž je zvlášť vhodná na místa, kde se tuk jinak velmi obtížně odstraňuje, zejména na břicho, zadeček, boky a stehna. Dobrých výsledků ale dosahuje také při odstranění dvojité brady. Kromě toho ve svých důsledcích:

  • Vyzkoušejte i další masáže proti celulitidě.

    zlepšuje celulitidu
  • zeštíhluje problematické partie
  • navrací pokožce elasticitu
  • vyhlazuje pokožku
  • má silný detoxikační efekt
  • omlazuje a regeneruje organismus
  • podporuje krevní a lymfatický oběh

Po jedné vakuové masáži můžete zaznamenat zeštíhlení až o 1 centimetr. Aktivací lymfatického systému se z těla odvádějí toxické a odpadní látky, čímž se pročišťuje organismus. To má za následek i čistší pleť, zpomalují se příznaky stárnutí, vyrovnává se balanc pleti, tudíž se zlepšuje i akné. Zároveň se zmírňují otoky, takže vám vakuová masáž může pomoci v boji s váčky pod očima nebo letními otoky nohou.

Dejte sbohem nevzhledným faldíkům a pomerančové kůži. Alternativou k vakuové masáži je akustická rázová vlna.

Na vakuovou masáž 2x týdně

A jak taková vakuová masáž probíhá? Pohodlně se uvelebíte na lehátko a kosmetička vám na problematické partie umístí podtlakové baňky. Procedura trvá 30 – 60 minut, během kterých budete cítit příjemné masírování. Vakuová masáž je naprosto bezbolestná a bezpečná procedura, po jejímž absolvování se budete cítit jako znovuzrozená.

Vakuová masáž funguje na principu podtlaku v baňkách

Pro maximální efekt se vakuové masáže aplikují jako kúra s 10 - 15 procedurami. Zvláště účinná je vakuová masáž v kombinaci s ultrazvukem nebo zábaly. Nevhodná je při horečnatých onemocněních, vysokém tlaku, nádorových onemocněních a u žen také v období menstruace a těhotenství. Nedoporučuje se ani v případě, kdy je vaše kůže čerstvě poraněná nebo postižená mykózou či křečovými žilami.

Autor: Laďka Žáková

Máte s vakuovou masáží zkušenost? Řekněte nám to v diskusi.

Seřadit od nejnovějšího, nejstaršího, podle oblíbenosti (strukturovaně).

Stránkování: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

Další články z rubriky

Plavková sezona je tady

Martina Skutilová | 18.07.2018

Plavková sezona je tady

Jako u každého jiného oblečení a prádla, i plavky se řídí módními trendy. Bezhlavě…

Vyberte si podprsenku, která podtrhne vaši krásu

Martina Skutilová | 18.07.2018

Vyberte si podprsenku, která podtrhne vaši krásu

Čím lépe vypadáme, tím lépe se cítíme. To jistě odsouhlasí každá žena. Základem každého…

Poznejte arganový olej a jeho účinky

maur.cz | 31.07.2017 | 294

Poznejte arganový olej a jeho účinky

Arganový olej se získává z rostliny argánie trnité, latinsky Argania spinosa. Pochází z Maroka…