Wellness doma? Proč ne - poradíme vám, jak na to

+ Přidat inzerát

Wellness doma? Proč ne!

Vydáno: 16.02.2016 | 187

Milujete wellness? A kdo ne? Většinou na něj ale nemáme moc čas a taky trochu leze do peněz. Co byste řekli možnosti udělat si wellness kdy se vám zachce. Doma.

Hydromasáž. To je to kouzelné slovo, díky kterému si budete připadat jako ve wellness. Nemusíte nikam jezdit, můžete tam být jak dlouho chcete a nikdo vás neruší. To je kouzlo domácí relaxace. Musíte na to být ale vybavení. Samozřejmě, že si můžete napustit plnou vanu s pěnou a zapálit třeba pár svíček, ale přiznejme si - není to ono. Máme pro vás lepší tip. Využije ho celá rodina, takže se vám bude hnedka lépe prosazovat!

Když si chcete poležet

Vana s colourtherapií ROLTECHNIKWellness je hlavně o odpočinku. Blahodárné účinky na naše tělo jsou pro nás spíše vedlejší. Už jste slyšeli o colourtherapii? Jedná se o působení barev na lidský organismus. Barvy vás uklidňují, navozují pocit relaxace a jejich střídání dokonce povzbuzuje látkovou výměnu. A představte si, že některé vany tohle umí. Mají v sobě speciální barevné diody, které jsou většinou rozdělené na teplé a studené barvy.

TIP Krasobrány: Doporučujeme vám například vanu s colourtherapií od české společnosti ROLTECHNIK. Když nemáte náladu na to, koupat se v barvičkách, jednoduše funkci nevyužijete.

Jde to i bez vany

Už už propadáte zoufalství, protože ve své koupelně nemáte místo na vanu? Tak to vás potěšíme - wellness si totiž můžete dopřát i ve sprše. Pořiďte si hydromasážní panel - nemusíte provádět žádné stavební úpravy. Panel namontujete místo stávající sprchové baterie, nutný je pouze dostatečný tlak vody.

A co všechno hydromasážní panel umí? Většinou si můžete vybrat mezi sprchováním hlavovou a klasickou ruční sprchou. Na panelu jsou masážní trysky, které si můžete natáčet podle potřeby. Proud vody vás tedy bude masírovat přesně tam, kde chcete. Zároveň si zvolíte i intenzitu proudu.

Když stará sprcha dosloužila...

Hydromasážní box ROLTECHNIKPokud jste toho názoru, že váš sprchový kout stejně už potřebuje vyměnit, můžeme vám vřele doporučit hydromasážní box. Nezabere o nic více místa než běžný sprchový kout. A koupíte-li ho v outletu, vyjde vás na perfektní cenu.

Hydromasážní box toho umí mnohem více než panel. Zpravidla má více masážních trysek, světlo, jehož intenzitu si můžete regulovat, sprchové sedátko, takže si v něm pěkně posedíte a odpočinete si a výjimkou není ani rádio. Protože teprve s relaxační hudbou je to to pravé domácí wellness!

Autor: Martina Spěváková

Máte tipy na domácí wellness? Prozraďte nám je

Seřadit od nejnovějšího, nejstaršího, podle oblíbenosti (strukturovaně).

Stránkování: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

Další články z rubriky

Dopřejte si jednou za čas pořádný relax!

Veronika Pátková | 07.03.2016 | 185

Dopřejte si jednou za čas pořádný relax!

Čas od času si každý z nás potřebuje pořádně odpočinout, zbavit se stresu, a zapomenout…

Medová masáž pro zdraví a krásu těla i ducha

Milena Pelikánová | 02.07.2014 | 6

Medová masáž pro zdraví a krásu těla i ducha

Máte zkušenosti s medovou masáží? Nebo se chystáte na svou první proceduru? Anebo o ní…

Jarní sporty, díky kterým zvýšíte svou fyzičku

Martina Spěváková | 17.04.2014 | 190

Jarní sporty, díky kterým zvýšíte svou fyzičku

Zima sice letos byla mírná, ale přesto je pro nás daleko těžší přinutit se k pohybu. Jaro…