Vyzkoušejte brazilskou depilaci intimních partií

+ Přidat inzerát

Vyzkoušejte brazilskou depilaci intimních partií

Vydáno: 24.05.2012

Módu odstraňování chloupků v intimních partiích vyslaly do světa mladé Brazilky. Chcete-li mít také sametově hladký klín, přečtěte si naše tipy a rady ohledně brazilské depilace.

Co to vlastně brazilská depilace je?

Pravá brazilská depilace zahrnuje kompletní odstranění chloupků v intimních partiích, nicméně v Evropě se pod tímto pojmem skrývá i metoda, kdy se v pubické oblasti ponechá ochlupení tvořící určitý tvar. Nejčastěji je to tvar v podobě úzkého proužku nebo trojúhelníku, ale kreativitě se meze nekladou.

Brazilská depilaceVzhledem k citlivosti partií, kterých se brazilská depilace týká, patří rozhodně k těm bolestivějším. Mimo jiné i proto, že se nejčastěji provádí zahřátým voskemJinou variantou je cukrová pasta, která je údajně méně bolestivá než vosk. Ať už zvolíte jakoukoliv metodu, rozhodně ji ale nechte na odbornících v kosmetických salónech, kteří mají zkušenosti a omezí bolestivost brazilské depilace na nezbytné minimum.

Estetika, nebo nutnost?

Mnoho žen považuje kompletní depilaci za opravdovou nezbytnost a bez ní by se zkrátka necítily dobře. Další skupinku žen přivádí do kosmetických salónů především estetika. Připadá jim nemyslitelné nosit sexy prádlo nebo bikiny s vykukujícím strništěm, a právě díky depilaci si mohou dovolit nosit prakticky vše. Návštěva salónu nebo domácí depilace má však často i jiné důvody, nejčastěji je to sexuální život, a to buď z vlastního rozhodnutí, nebo kvůli přání partnera.

Jak depilace probíhá?

Průběh je vlastně podobný tomu, jako když se depiluje voskem jakákoli jiná část těla. Protože je ale brazilská depilace bolestivější, měla by proběhnout co možná nejrychleji.

Brazilská depilace

Nejprve se pokožka musí důkladně odmastit, což se provede pomocí teplé vody a jemného mýdla. Poté se na suchou pokožku nanese vrstvička teplého vosku, případně cukrové pasty, na který se přiloží pruh látky a pak se rychlým trhnutím proti směru růstu chloupků ochlupení odstraní. Případné "zapomenuté" chloupky lze odstranit obyčejnou pinzetou. Celý průběh brazilské depilace je zakončen nanesením chladivého tělového mléka, které je určeno přímo pro pokožku po depilaci.

Kromě brazilské depilace voskem nebo cukrovou vatou vám doporučujeme i laserové odstranění chloupků.

Výhody a nevýhody brazilské depilace

Většina žen označuje jako hlavní výhodu brazilské depilace to, že se po zákroku cítí mnohem přitažlivější. Mohou si tedy dovolit nosit odvážnější prádlo a překvapit jím partnera, případně mohou oslňovat všechny na dovolené na pláži svými vykrojenými plavkami. V neposlední řadě je výhodou také pocit lepší hygieny a celkové čistoty intimních partií.

Mezi hlavní nevýhody brazilské depilace patří rozhodně její vysoká bolestivost. Samozřejmě záleží na tom, jaký má každá žena práh bolesti, ale všechny se jistě shodnou na tom, že by zákrok rozhodně nezařadily mezi příjemné věci.

Brazilská depilace intimních partií voskem či cukrovou vatou

Rovněž je nutné brazilskou depilaci cca po měsíci podstoupit znovu. Záleží na individuální rychlosti růstu chloupků, ale odstranění není trvalé, ačkoli se chloupky mohou časem oslabit a růst pomaleji, a také měkčí, čili jejich růst není tak výrazný. Pro mnohé ženy přestavuje také problém nutnost obnažit své intimní partie před cizím člověkem.

Pokud si chcete dopřát raději zcela bezbolestnou depilaci intimních partií, zvolte laserovou trvalou depilaci.

A jaký máte na brazilskou depilaci názor vy? Máte s ní zkušenosti? Pokud ano, doporučily byste tento zákrok i ostatním ženám, nebo byste je spíše odrazovaly? Zapojte se do diskuse a sdílejte s námi vaše rady a zkušenosti!

Autor: Kateřina Němečková

Další články z rubriky

Plavková sezona je tady

Martina Skutilová | 18.07.2018

Plavková sezona je tady

Jako u každého jiného oblečení a prádla, i plavky se řídí módními trendy. Bezhlavě…

Vyberte si podprsenku, která podtrhne vaši krásu

Martina Skutilová | 18.07.2018

Vyberte si podprsenku, která podtrhne vaši krásu

Čím lépe vypadáme, tím lépe se cítíme. To jistě odsouhlasí každá žena. Základem každého…

Poznejte arganový olej a jeho účinky

maur.cz | 31.07.2017 | 1034

Poznejte arganový olej a jeho účinky

Arganový olej se získává z rostliny argánie trnité, latinsky Argania spinosa. Pochází z Maroka…