SOUTĚŽ „Přivítejte léto s vůní Eternity Summer'' UKONČENA

Pozor, pozor! Soutěž ukončena! Vůni Eternity Summer 2013 od Calvin Klein vyhrává Jana Vaculová. Výherkyni gratulujeme, zasíláme dárek a všem dalším soutěžícím děkujeme za jejich krásné a originální odpovědi. A můžete se těšit, již brzy pro vás připravíme novou soutěž!

O čem byla soutěž....

Léto už se pomalu, ale nezadržitelně blíží. My v redakci magazínu Krasobrána.cz už se nemůžeme dočkat, a proto jsme pro vás uspořádali soutěž s krásnou letní výhrou - Vůní Eternity Summer z limitované edice Calvin Klein. Účastněte se soutěže a přivítejte léto se svěží vůní moře a letních květů. Budeme rádi, když vůni otestujete a řeknete nám, jak se vám líbí. K účasti v soutěži stačí udělat jen málo!


  1. Staňte se našimi fanoušky na Facebooku (klikněte na „To se mi líbí“).
  2. Odpovězte na otázku "Proč právě vám bychom měli poslat parfém k testování?"
  3. Do soutěžního emailu uveďte jméno, příjmení a svou adresu.

Jeden soutěžící, jehož odpověď na otázku označí redakce magazínu Krasobrána.cz za nejzajímavější, vyhraje tuto krásnou cenu:

Výhra

Odměnou pro zasilatele nejzajímavější odpovědi bude Vůně Eternity Summer 2013 od Calvin Klein - parfémová voda s rozprašovačem 100 ml.

TVůně Eternity Summer 2013ato limitovaná edice vůně zachycuje přirozenou krásu lastur lesknoucích se v písku za horkého letního dne. Vůně se otevírá svěžestí jemného mořského tónu a bergamotu. Srdce tvoří vistérie, vonokvětka a květ bavlníku. Vše zakončuje základ z ambry, santalového dřeva a pižma.


Cenu věnovala online parfumérie parfémy.cz

Jak se zapojit do soutěže?

Je to velmi snadné! Stačí, když nám v době od 5. 6. do 5. 7. 2013 prostřednictvím kontaktního formuláře níže nebo na soutěžní e-mail pošlete odpověď na soutěžní otázku a ve svém e-mailu uvedete jméno, příjmení a adresu. Nezapomeňte se také stát našimi fanoušky na Facebooku!

Pokud bude vaše odpověď nejzajímavější, vyhráváte! Vybranou odpověď a jméno výherce zveřejníme po skončení soutěže na webu www.krasobrana.cz. Výherce bude o výhře informován i prostřednictvím e-mailu. Po odeslání výhry budeme výherce kontaktovat telefonicky nebo e-mailem s otázkou, jak se vám vůně líbila a co na ni říká vaše okolí. Ze zjištěných údajů vytvoříme a zveřejníme článek na webu www.krasobrana.cz.

Úplná pravidla soutěže

Soutěžte s námi! Napište nám, proč právě vám bychom měli poslat parfém k testování?

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


+ Přidat inzerát