Vyhrajte boj s roztřepenými konečky!

+ Přidat inzerát

Vyhrajte boj s roztřepenými konečky!

Vydáno: 20.07.2012 | 60

A je to tu zase. Každodenní ranní horor před zrcadlem, kterého se děsíte už před usnutím. Roztřepené konečky! Jak upravit poškozené vlasy, aby účes vydržel alespoň cestu do práce? Jak zabránit vytváření roztřepených konečků se dočtete v tomto článku.

Roztřepené konečky jsou problémem mnoha žen. Úprava takových vlasů je totiž náročnější - přesušené a poškozené konečky vlasů jen těžko vytvarujete či podtočíte. Po věčnosti strávené před zrcadlem bude účes stejně působit střapatě a neupraveně. Že vám to něco připomíná? Poradíme vám, jak se roztřepených konečků zbavit jednou pro vždy.

Čím začít?

Skoncujte s roztřepenými konečkyNejlépe uděláte, když roztřepené konečky bez milosti odstřihnete! Stejně už je nijak nezachráníte, tak proč se s nimi trápit. Ještě lepší bude, když tuto práci svěříte profesionálovi. Na trhu sice existuje mnoho produktů, které povrchově zacelí vlas a ten poté působí zdravě, nicméně vnitřní poškození uzdravit nelze, a právě to je důležité pro další vývin vlasu. Kadeřníka byste proto měli navštěvovat každé dva měsíce.

Prevence platí i v péči o vlasy

Vlasy trpí vlivem mnoha aspektů, jako je nešetrné vysoušení a  rozčesávání, chemická péče, používání nevhodných šamponů a kondicionérů, voda v moři či v bazénu a nadměrná zátěž způsobená žehlením či foukáním vlasů. Jak své vlasy ochráníte?

Roztřepeným konečkům předejdete dodržováním pitného režimu. Doporučujeme pořídit si výdejník vody.

Šestero, které vám zaručí úspěch

  • 1. Konec chemické péči - přirozené vlasy jsou krásné! Pokud trváte na změně barvy, vyzkoušejte nějakou přírodní - čím víc přírodních složek bude obsahovat, tím líp.
  • 2. Vlasy nejsou prádlonesušte je na slunci! Chraňte vlasy před slunečním zářením a vodou v bazénech či mořích - použijte koupací čepici, bezoplachový kondicionér, nebo speciální olej.
  • 3. Používejte šampon a kondicionér určený přímo pro váš typ vlasů - šampon nanášejte hlavně na vlasovou pokožku, kondicionér přímo na vlasy.Vyživující olej na vlasy
  • 4. Dopřejte shloubkovou péči alespoň jednou týdně - ideální jsou regenerační vlasové masky, olejíčky či zábaly.
  • 5. Vlasy fénujte a žehlete co nejméně. Pokud není vyhnutí, používejte vhodný produkt pro jejich ochranu - existují přípravky, které vlasy ochrání před velmi vysokými teplotami.
  • 6. Už žádné tahání při česání! Vyzkoušejte horkou novinku pro usnadnění rozčesávání - kartáč Tangle Teezer!

Když vlasy padají

Nemůžete přijít na to proč vám padají vlasy? Příčin vypadávání vlasů může být několik. Přestaňte se trápit a nechte si poradit od renomovaných odborníků. Díky moderní počítačové analýze zjistíte příčinu, kterou lze následně odstranit za pomocí různých metod.

Autor: Krása.cz

Víte jak si poradit s roztřepenými konečky? Podělte se s námi!

Seřadit od nejnovějšího, nejstaršího, podle oblíbenosti (strukturovaně).

Stránkování: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Další články z rubriky

Plavková sezona je tady

Martina Skutilová | 18.07.2018

Plavková sezona je tady

Jako u každého jiného oblečení a prádla, i plavky se řídí módními trendy. Bezhlavě…

Vyberte si podprsenku, která podtrhne vaši krásu

Martina Skutilová | 18.07.2018

Vyberte si podprsenku, která podtrhne vaši krásu

Čím lépe vypadáme, tím lépe se cítíme. To jistě odsouhlasí každá žena. Základem každého…

Poznejte arganový olej a jeho účinky

maur.cz | 31.07.2017 | 1034

Poznejte arganový olej a jeho účinky

Arganový olej se získává z rostliny argánie trnité, latinsky Argania spinosa. Pochází z Maroka…