Vyhlazení vrásek pomocí výplní zpomalí čas

+ Přidat inzerát

Vyhlazení vrásek pomocí výplní zpomalí čas

Vydáno: 01.03.2012

Neblaze proslulá Čachtická paní měla v boji proti stárnutí své metody. Dnes už si ale můžeme užívat moderních postupů estetické dermatologie. Ty nás stop plynoucího času na naší tváři dokáží zbavit rychle a bezbolestně.

V čem je metoda vyhlazení vrásek pomocí výplní jedinečná?

  • Okamžitě viditelný výsledek.
  • Zabírá i na hluboké vrásky.
  • Lze ji snadno kombinovat s jinými metodami.
  • Nevyřadí vás ze společenského života.

Jak zákrok probíhá?

Vše začíná konzultací s lékařem. Ten zhodnotí váš zdravotní stav a potom společně zvolíte metodu odstranění vrásek, která bude nejvhodnější právě pro vás. Dozvíte se také, jakým způsobem lékař hodlá postupovat a poradí vám zásady péče, které je třeba dodržet poté, až se vrátíte domů.

Vyhlazení vrásek pomocí výplní

Mýtus o tom, že pro krásu je třeba trpět, už není pravdivý. Jistě vás potěší, že odstranění vrásek pomocí výplní nevyžaduje anestézii.  Žádný skalpel, žádná bolestivá rekonvalescence. Používá se pouze lokální znecitlivující mast, která se nanese chvíli před zákrokem. Aplikace injekčních kožních implantátů nebolí, pacientky hovoří spíše o pocitu místního pálení.

Pomocí tenké jehly se gel na bázi tělu vlastní kyseliny hyaluronové vpraví do povrchových partií kůže. Vrásky tak okamžitě zmizí. Krátce po aplikaci se může objevit lehčí otok nebo modřinky, ale ty lze bez potíží zalíčit. Asi tři dny by se místo výplně nemělo vystavovat zvýšené námaze.

Výsledné skóre v zápase s časem

Vyhladit můžete vrásky na čele, rýhy vedoucí od nosu k ústním koutkům a možná je i modelace rtů.

Trvanlivost odstranění vrásek pomocí výplní závisí nejen na použitém materiálu, ale také na věku klienta, typu kůže, životním stylu, ale i metabolismu. Pohybuje se většinou od 6 do 18 měsíců, ale existují i dlouhodobé, ze kterých se můžete těšit 5 i více let. Zákrok můžete bez problémů kdykoli opakovat.

Přirozeně mladá pleť je jistě předností, ale je jasné, že plynoucí čas si na našich tvářích vybírá svou daň. Každý náš výraz, prožité emoce jako smích i smutek se postupně víc a víc otiskují do naší kůže. Netrapte se tím a užívejte si výsad moderní ženy. Dopřejte si péči kvalitní estetické dermatologie, a získejte zpět ztracené sebevědomí.

Další články z rubriky

Zkoušíte krémy proti vráskám? Máme pro vás něco lepšího!

Kyselina hyaluronová, botulotoxin, Juvederm, Restylan…kdo by se v tom vyznal, že? Fakt…

Suchá kůže rukou? Skoncujte s ní!

Martina Spěváková | 16.12.2013 | 1471

Suchá kůže rukou? Skoncujte s ní!

Kůže našich rukou je jednou z nejvíce namáhaných a nejméně chráněných oblastí pokožky…

Nové, populární metody estetické medicíny

Milena Pelikánová | 11.11.2013 | 849

Nové, populární metody estetické medicíny

Do popředí zájmu se v estetické medicíně dostávají zejména zákroky méně invazivní a takové,…