Vyberte si podprsenku, která podtrhne vaši krásu

+ Přidat inzerát

Vyberte si podprsenku, která podtrhne vaši krásu

Vydáno: 18.07.2018

Čím lépe vypadáme, tím lépe se cítíme. To jistě odsouhlasí každá žena. Základem každého dobrého outfitu je skvěle padnoucí prádlo.

Kalhotky, které se nikde nezařezávají, a podprsenka, která podpoří vaše přednosti. Pamatujte, že ať už jsou vaše ňadra jakákoliv, měla byste si vážit výsady je vlastnit. Jak se ale vyznat v džungli podprsenek?

Orientujete se v nabídce podprsenek?

Máme obrovské štěstí, že si dnes můžeme vybírat z takového množství podprsenek. Ať už máte malá, velká, měkká, nebo pevná ňadra, najdete si tu svou vyvolenou podprsenku, která podtrhne vaši krásu. O tom nepochybujeme. Vybírejte samozřejmě s ohledem na velikost prsou, obvod hrudníku a také příležitost a oblečení, s nímž podprsenku kombinujete. Není nic horšího než si pod večerní šaty vzít sportovní podprsenku a na jógu vytáhnout krajkové prádlo.

Perfektní spodní prádlo - základ šatníku

V obchodech a e-shopech se setkáte s těmito typy podprsenek:

  • Push-up podprsenky jsou určené hlavně pro menší prsa, protože vytvářejí dojem plnějšího dekoltu (dokáží zvětšit prsa až o dvě velikosti). Vezmete-li si halenku nebo šaty s výstřihem, buďte si jistá, že díky push-upce budete mít sexy žlábek!
  • Balkonové podprsenky, balconette nebo také bardotky získaly své jméno podle legendy 60. let Brigitte Bardot. Vyzkoušejte ji, hodí se pro malá i větší prsa. Zamilujete si perfektní vytvarování dekoltu, krásně zdůrazní vaše přednosti. Balkonovky určitě ocení i ženy s povislejšími ňadry. Hodí se pod halenky a šaty bez ramínek.
  • Sportovní podprsenky, někdy také lambády mají hlavně podpírat a zpevňovat. To je jejich účel. Každá žena s většími prsy dobře ví, jak bolí, když musí třeba dobíhat autobus. Lambády jsou většinou vyrobené z elastického materiálu, bez kostic, často i bez zapínání.
  • Kojící podprsenky jsou nezbytností pro všechny maminky. Jsou pohodlné a hlavně praktické. Naštěstí i dnes najdete krásné, elegantní kojící podprsenky, které byste se nebála vzít i pod večerní šaty. Dokonce si nemusíte odpírat ani krajku!
  • Bandeau podprsenky jsou nenápadné, pohodlné a pod oblečením jsou téměř neviditelné. Většinou jsou totiž jednoduché, hladké, a hlavně bez ramínek. Je to vlastně jen takový elastický „pás". Jejich účelem rozhodně není prsa zpevňovat a přizvedávat.
Lambáda Push-up podprsenka Celokrajková podprsenka
Lambáda Push-up podprsenka Celokrajková podprsenka

Je jich zkrátka mnoho. Možná vám budou sedět všechny, možná ne. Jisté ale je, že si najdete minimálně jeden oblíbený střih. Ať už jste jakákoliv.


Podprsenky z článku koupíte ZDE.


Autor: Martina Skutilová

Další články z rubriky

Plavková sezona je tady

Martina Skutilová | 18.07.2018

Plavková sezona je tady

Jako u každého jiného oblečení a prádla, i plavky se řídí módními trendy. Bezhlavě…

Poznejte arganový olej a jeho účinky

maur.cz | 31.07.2017 | 1034

Poznejte arganový olej a jeho účinky

Arganový olej se získává z rostliny argánie trnité, latinsky Argania spinosa. Pochází z Maroka…

Představujeme vám bio kosmetiku NATURA SIBERICA

Přírodní kosmetika NATURA SIBERICA je vyrobená z bylin rostoucích na Sibiři a Dálném…