Váš sen? Svěží pleť po celý den!

+ Přidat inzerát

Váš sen? Svěží pleť po celý den!

Vydáno: 14.08.2012 | 57

Většina žen v naší republice má smíšenou pleť. A právě v těchto letních parných dnech nás trápí veliký problém - lesknoucí se obličej, mastná pokožka. Ráno trávíte několik minut před zrcadlem, ale během dne se sametová pleť promění v umaštěného strašáka.

Také se každé odpoledne děsíte, že vám pohled do zrcadla ukáže lesklou pleť, která má ke svůdně rozjasněnému vzhledu jako z reklamy nekonečně daleko? Neztrácejte naději a vyzkoušejte následující tipy pro perfektní pokožku po celý den!

Co dělat, aby naše pleť vypadala svěže?

Používání matujících papírků, pudrů, bází a dalších pomůcek je všeobecně známé. Napadlo vás ale někdy, že místo nekonečného maskování přebytečného kožního mazu, je daleko efektivnější jeho tvorbě předcházet?

Pečujte o svou pleť a ona se vám odmění

Péče je základ

  • Pravidelný peeling - jemné odstraňování odumřelých kožních buněk je klíčovým krokem pro matnou pleť. Když nanesete na ošetřenou pleť produkty omezující tvorbu kožního mazu, jejich účinky budou o mnoho větší.
  • Vhodně zvolený čisticí přípravek - mnoho čisticích produktů pro mastnou pleť už běžně obsahují složky pro regulaci mazových žláz a omezení lesku.  Díky těmto přípravkům můžete každodenně čistit póry a předcházet tak nadměrné tvorbě kožního mazu. Ideální způsob, jak začít den, který se ponese ve znamení sametové pleti!
  • Bezalkoholové tonikum - každé pleťové tonikum, které obsahuje alkohol má extrémně vysušující účinek. V praxi pak podporuje funkci mazových žláz, které si vytyčí cíl ochránit pleť před takto nebezpečnou dehydratací. Mnohem lépe poslouží tea-tree olej nebo výtažek z měsíčku.
  • Hloubkově čisticí maska - alespoň jednou týdně dopřejte pleti relaxaci v podobě hloubkově čisticí masky, která obsahuje jíl. Tato složka má velmi příznivé účinky na mastnou pleť, perfektně čistí a stahuje póry a dlouhodobě zmatňuje pokožku.

Krásná navenek, spokojená uvnitř

Chcete-li vyhlásit úspěšný boj své lesklé pleti, doporučujeme používat ucelené linie produktů, jejichž účinky na sebe navazují. Aktuální novinkou je řada Pure•fect Skin od Biotherm, která obsahuje čistící geltonikum lokální péči proti akné. Přípravky obsahují mořskou řasu, která pleť čistí, zinek působí antibakteriálně a perlit absorbuje přebytečný maz. 

Biotherm čistící gel pro mastnou pleť Biotherm lokální péče proti akné Biotherm tonikum pro péči o mastnou pleť

Osvěžení, které se vejde do kabelky

Je přirozené, že se člověk v těchto parných dnech potí, pak si ale připadá celý ulepený. A právě tehdy přichází na řadu záchrana v podobě vlhčených ubrousků. Řada Linteo Satin poskytne osvěžení a maximální šetrnost pro vaši pokožku. Vybírejte si z několika typů ubrousků, jejichž praktické balení se vejde do každé kabelky!

Autor: krása.cz

Víte jak vyzrát na mastnou pleť? Podělte se s námi!

Seřadit od nejnovějšího, nejstaršího, podle oblíbenosti (strukturovaně).

  • Medication information. What side effects can this medication cause? buying generic lyrica for sale in Canada Best about drug. Get information now.

    VckCX | 29.04.2021 10:12:27 | reagovat | Hodnocení: 0 » Kladně hodnotit Záporně hodnotit

Stránkování: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Další články z rubriky

Plavková sezona je tady

Martina Skutilová | 18.07.2018

Plavková sezona je tady

Jako u každého jiného oblečení a prádla, i plavky se řídí módními trendy. Bezhlavě…

Vyberte si podprsenku, která podtrhne vaši krásu

Martina Skutilová | 18.07.2018

Vyberte si podprsenku, která podtrhne vaši krásu

Čím lépe vypadáme, tím lépe se cítíme. To jistě odsouhlasí každá žena. Základem každého…

Poznejte arganový olej a jeho účinky

maur.cz | 31.07.2017 | 1034

Poznejte arganový olej a jeho účinky

Arganový olej se získává z rostliny argánie trnité, latinsky Argania spinosa. Pochází z Maroka…