Udržíte krok s mužem ve znamení berana?

+ Přidat inzerát

Udržíte krok s mužem ve znamení berana?

Vydáno: 10.05.2013 | 9

Berani jsou známí svou nevyčerpatelnou energií, kterou rozdávají všem lidem v okolí. Ale zvládnete jeho tempo, jako partnerka? Pokud ano, nebudete litovat! Věřte, že s beranem nebudete mít nudný život.

Mít za muže berana je trochu oříšek. Nikdy moc nevíte, co od něho čekat. V jednu chvíli by vás na rukou nosil, veselil se, ale stačí, abyste udělala jednu maličkost, která mu nebude po chuti, a stihne vás studená sprcha. Muži ve znamení berana působí velmi energicky a mladě. Bohužel se tak i chovají, a tak si musíte chvíli počkat, než z vašeho beránka dospěje vyzrálý beran.

Muž beran si vás získá svým sebevědomím a odvahou. Je ale velmi netrpělivý.

S mužem v beranu se nudit nebudete.

Nevypočitatelný beran

Muž v beranu je často jako noc a den, černá a bílá, světlo a tma. Dokáže být pozorný, štědrý a ochotný, ale také netolerantní, sobecký a bezohledný. Nesnáší, když musí pobývat mezi lidmi se špatnou náladou. V lásce se chová podobně jako žena beran. Vrhá se do ní po hlavě a své partnerce dává všechno. Věří, že právě ona je ta pravá. Snadno se oklepe, když jeho vztah ztroskotá a pokračuje s jinou ženou, které dává všechno to, co té první.

Berana ovládá Mars

Pokud berana znáte jen chvíli, může se vám jevit jako „stydlín“. Brzy ale změníte názor. Zkuste se nejdříve podívat, jak se chová v zaměstnání. Někdy si o sobě myslí, že je lepší, než ostatní, že je chytřejší. To se mu ale nejednou vymstí. Odmítá autoritu, chce být vůdčí, vyžaduje, aby ho ostatní následovali. Když mu dá šéf v práci najevo, že už to přehání, poběží si k vám pro útěchu. A jestli to zvládnete, máte vyhráno – beran je váš.

Často ho zastihnete ve výbuchu hněvu. Ten je ale přechodný. Horší je, když projeví svůj chlad. To už o vás ztratil zájem.

Muž ve znamení berana vás nebude prosit o odpuštění.

Co čeká od ženy?

Své partnerce je naprosto věrný. Také si jí pečlivě vybírá. Očekává, že se mu celá oddá. On se může společensky bavit, sršet vtípky, lichotit jiným ženám. Vy se ale nesmíte na jiného muže podívat ani koutkem okna. Má stejné požadavky na vztah, jako žena v beranu. Chce být vůdčí, ale nestojí o domácí puťku, která na všechno kývne. Stačí, když ho budete následovat a doplňovat ho.

Jaký je otec-beran?

Děti jsou pro berana vším. Jsou jeho chloubou. Je na ně hrdý. Chce ale zasahovat do jejich životů. Určovat jim směr. V partnerské řeči ale potřebuje být on první ve vašich očích. Ale jako táta bude skvělý. Děti ho budou milovat. Stejně jako vy. Stačí jen odhalit jeho povahu a zbytečně ho nepopichovat.

Autor: Martina Spěváková

Máte své zkušenosti s mužem-beranem? Podělte se o ně s námi!

Seřadit od nejnovějšího, nejstaršího, podle oblíbenosti (strukturovaně).

Stránkování: 1 2

Další články z rubriky

Pořádáte teambuilding? Ať je nezapomenutelný!

Šťastní zaměstnanci toho víc udělají a práce je pak hned lepším místem. Jedním z nástrojů,…

Potěšte manžela, pořiďte mu domů vlastní výčep

Je váš manžel vášnivý pivař nebo si prostě rád dá jedno chlazené? Pokud ho nemůžete vylákat…

Nejkrásnější dětská oslava – jak ji uspořádat?

Na dětskou oslavu může vaše dcera nebo syn vzpomínat i v dospělosti. Zkuste se pořádně…