Trendy ze světa krásy pro rok 2014

+ Přidat inzerát

Trendy ze světa krásy pro rok 2014

Vydáno: 14.01.2014 | 189

Přečtěte si o 3 revolučních zákrocích, které se staly hitem posledních let a nyní si je můžete dopřát i vy! Rok 2014 fandí hladké pokožce, mladistvému vzhledu a sexy křivkám!

Trvalá depilace

Mít krásně hladkou pokožku je v dnešní době téměř samozřejmostí. Obliba jednorázových žiletek je však už na ústupu a spíše stoupá obliba trvalé depilace. Díky tomu se estetická centra předhánějí s nabídkou nejrůznějších depilací, epilací a dalších zákroků, které nás dokonale zbaví chloupků kdekoliv na těle. A rok 2014 nebude výjimkou. Pojďte toho využít! O slevy a akce nebude jistě nouze.

Víte, že odstranění chloupků napomáhá redukci pocení?

Trvalá depilace, přesněji řečeno epilace se provádí s pomocí laseru. Laserový paprsek reaguje na pigment v pokožce a dokáže "vypálit" chloupek až úplně od cibulky. Celý zákrok nebývá ve většině případů bolestivý, pouze velmi citlivý lidé mohou na určitých partiích pociťovat mírné pálení.

Trvalá laserová depilace se musí několikrát opakovat. To proto, že laserový paprsek dokáže zasáhnout chloupek pouze v jeho růstové fázi. A chloupky na našem těle pochopitelně nerostou všechny stejně. Úplného odstranění chloupků lze však dosáhnout již za 4 - 5 sezení. A vzhledem k tomu, že je efekt trvalý, se tato investice vyplatí. Cena depilace nohou se mimochodem pohybuje zhruba od 7 - 8 tisíc Kč. A podpaží se dá ošetřit již od 2 tisíc Kč.

Hity 2014: Trvalá depilace, vyhlazení vrásek a neinvazivní liposukce

Vyhlazení vrásek

Podobně jako trvalá epilace, tak i vyhlazení vrásek začíná být stálicí mezi oblíbenými zákroky. Způsobů, jak korigovat vrásky však máme mnohem víc. Mezi nejžádanější patří vyhlazení vrásek botulotoxinem nebo výplně vrásek kyselinou hyaluronovou. Botulotoxin se aplikuje velmi jemnou jehličkou a jakkoliv by se tento postup mohl zdát bolestivý, drobné vpichy pravděpodobně ani neucítíte.

Botulotoxin účinku zhruba 3 měsíce až půl roku. To však za předpokladu, že jste absolvovali první ošetření tohoto typu. Po každém dalším opakování se efekt vyhlazení vrásek prodlužuje. Co se týče výplní vrásek kyselinou hyaluronovou, výsledek je také dlouhodobý, a sice 8 měsíců až 1 rok. Rozdíl oproti botoxu je navíc v účinku výplní i na velmi hluboké vrásky. S jejich pomocí se proto můžete zbavit například nosoretní rýhy, nebo hlubokých vrásek mezi obočím (na které botulotoxin většinou nestačí). Cena za botox se pohybuje řádu 3000 Kč v závislosti na ošetřované oblasti. Cena za výplně je od cca 5000 Kč.

Neinvazivní liposukce

Hity 2014: Trvalá depilace, vyhlazení vrásek a neinvazivní liposukce

No a nakonec musíme zmínit neinvazivní, bezbolestné liposukce, se kterými se doslova roztrhl pytel. Specializovaná centra a kliniky nabízejí různé metody, jak se zbavit nežádoucích tukových vrstev prakticky kdekoliv na těle. Vyberte si:

  • Ultrazvuková liposukce, kavitace neboli také ultracontour a ultrashape
  • Laserová lipolýza
  • Radiofrekvence
  • Kryolipolýza
  • Injekční lipolýza
  • Elektrolipolýza

Liposukčních metod najdeme ještě mnohem víc. Často se však jen střídají jména a postup je přitom stejný. Mezi všemi těmito zákroky ovšem vyzdvihneme metodu Ultracontour. Jedná se o revoluční novinku, která se stala hitem již v předchozích letech. Její princip spočívá v ultrazvukové masážní drenáži, při které jsou trvale rozrušeny tukové buňky a odplaveny ven z těla přirozenou cestou. Tato neinvazivní liposukce rozhodně stojí za to vyzkoušet. Její cena se pohybuje od 3 - 4 tisíc za jedno ošetření. Doporučuje se postoupit celkem 5 opakování.

Autor: Milena Pelikánová

Postoupili jste některý z popsaných zákroků? Napište nám své zkušenosti

Seřadit od nejnovějšího, nejstaršího, podle oblíbenosti (strukturovaně).

Stránkování: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

Další články z rubriky

Plavková sezona je tady

Martina Skutilová | 18.07.2018

Plavková sezona je tady

Jako u každého jiného oblečení a prádla, i plavky se řídí módními trendy. Bezhlavě…

Vyberte si podprsenku, která podtrhne vaši krásu

Martina Skutilová | 18.07.2018

Vyberte si podprsenku, která podtrhne vaši krásu

Čím lépe vypadáme, tím lépe se cítíme. To jistě odsouhlasí každá žena. Základem každého…

Poznejte arganový olej a jeho účinky

maur.cz | 31.07.2017 | 185

Poznejte arganový olej a jeho účinky

Arganový olej se získává z rostliny argánie trnité, latinsky Argania spinosa. Pochází z Maroka…