Svatební líčení jako z pohádky - naučte se, jak na to!

+ Přidat inzerát

Svatební líčení jako z pohádky

Vydáno: 05.11.2013 | 8

Svatební den je jedním z nejdůležitějších dnů vašeho života. Většina nevěst si užívá to, že se nechávají opečovávat, ale jsou i ty, které se chtějí ve svatební den nalíčit sami. Přečtěte si, jak na to!

Profesionální svatební líčení Praha.Hned na začátku článku vás musíme od svatebního líčení po domácku trochu odradit. Přece jenom je svatba jedinečnou událostí ve vašem životě. Všechny oči se upírají na nevěstu, na její šaty, účes a líčení. Také berte v potaz, že budete v den D určitě nervózní. A co si budeme povídat, klepoucí se ruce mohou nadělat více škody, než užitku.

Pokud víte, že líčení příliš neovládáte nebo hůře snášíte stres, objednejte se raději k profesionální vizážistce. Za svatební líčení v Praze zaplatíte kolem 800 Kč + 400 Kč za zkoušku, která je nezbytná k dosažení dokonalého výsledku. Pokud vás ani tyto argumenty neodradily, čtěte dál...

Při svatebním líčením myslete na to, že musíte vypadat dobře nejen mezi lidmi, ale také na fotografiích. Tomu přizpůsobte líčení.

Svatební líčení v rukou profesionálky.

Jak postupovat při domácím svatebním líčení

 1. Jestliže si nejste úplně "jistá v kramflecích" doporučujeme zkoušet a zkoušet. Nové barvy, postupy, odstíny a podobně. Pár měsíců před svatbou doporučujeme navštívit kurz líčení v Praze nebo jiném městě blízko vašeho bydliště. Kurz trvá přibližně 1,5 hodiny a naučíte se v něm správné techniky líčení. Kosmetička vám také pomůže vybrat barvy, které lichotí vaší pleti.
 2. Pár dní před velkým dnem nepoužívejte žádné líčení. Věnujte dostatek času hydrataci pleti. Používejte hydratační pleťové masky a séra. Zkrátka se hýčkejte!
 3. Když budete mít po make-upem kvalitní základ, měl by vydržet po celý svatební den. Základ je tvořen: matujícím hydratačním krémem, matující bázi, korektor a matující dlouhotrvající make-up ideálního odstínu (měli byste mít vyzkoušeno již před líčením "naostro").
 4. Jak zafixovat make-up, aby vydržel celý den? V drogériích a speciálních obchodech si můžete pořídit speciální sprej, který vaše líčení zafixuje. Profesionální kosmetičky ho ale příliš nedoporučují, prý moc vysušuje a je na pleti vidět. Prvotřídního dlouhotrvajícího líčení dosáhnete, budete-li používat správné techniky.
 5. Následuje nanesení fixačního pudru a vytvoření kontur obličeje tmavším pudrem. Tvářenku nanášejte směrem od lícních kostí dolů, nepřehánějte to. Volte spíše světlejší lesklé tóny.
 6. Obočí lehce zvýrazněte tužkou na obočí a výběr rtěnky přizpůsobte barvám kytice, šatů, šperků atd. Většina nevěst volí světlejší nepříliš výraznou rtěnku s barvou rtů. Můžete nanést i lesk na rty, ale pozor, ať není lepivý! Odvážnější nevěsty zvolí umělé řasy a tělové líčení očí s linkami.

Vyberte si pouze tu nejkvalitnější kosmetiku. Doporučujeme značky Mary Kay nebo MAC.

Perleťové oční stíny a tmavé linky doplňte decentními umělými řasami.

Autor: Martina Spěváková

Jaký máte názor na svatební líčení po domácku? Napište nám do diskuze.

Seřadit od nejnovějšího, nejstaršího, podle oblíbenosti (strukturovaně).

 • Drug information for patients. Cautions. rx prekabalin in USA Best news about drugs. Read now.

  DozDF | 22.04.2021 08:29:14 | reagovat | Hodnocení: 0 » Kladně hodnotit Záporně hodnotit

 • Čau ženy! Tohle se mi fakt líbí, minimálně si domu udělám zkoušku. Navíc, když půjdu na kurz líčení, tak vlastně investuju do umění líčit se na celý život :-)

  Žaneta | 13.11.2013 07:47:23 | reagovat | Hodnocení: 3 » Kladně hodnotit Záporně hodnotit

Stránkování: 1 2

Další články z rubriky

Plavková sezona je tady

Martina Skutilová | 18.07.2018

Plavková sezona je tady

Jako u každého jiného oblečení a prádla, i plavky se řídí módními trendy. Bezhlavě…

Vyberte si podprsenku, která podtrhne vaši krásu

Martina Skutilová | 18.07.2018

Vyberte si podprsenku, která podtrhne vaši krásu

Čím lépe vypadáme, tím lépe se cítíme. To jistě odsouhlasí každá žena. Základem každého…

Poznejte arganový olej a jeho účinky

maur.cz | 31.07.2017 | 1034

Poznejte arganový olej a jeho účinky

Arganový olej se získává z rostliny argánie trnité, latinsky Argania spinosa. Pochází z Maroka…