Rozjasněte svou tvář podzimním líčením!

+ Přidat inzerát

Rozjasněte svou tvář podzimním líčením!

Vydáno: 24.10.2012 | 348

Letní měsíce líčení moc nepřejí. Nač se také malovat k vodě, když stačí jedno cáknutí a místo svůdné řasenky máte kolem očí jen černé fleky. Léto ale brzy vystřídá podzim, a proto se podíváme na to, jakým líčením okouzlíte své okolí.

Módní přehlídky neovlivňují jen to, co se bude v nadcházejících měsících nosit, ale přinášejí i nové pohledy na líčení. A přestože často bývají pro účely show extrémní, najde se mezi nimi velká spousta tipů jak se namalovat i pro běžný den. Samozřejmě to neznamená, že byste se měly líčit jen podle toho, co je zrovna trendy, ale určitě není na škodu vyzkoušet něco nového a okořenit tak vaši každodenní rutinu.

I podzimní líčení může být plné letních barev

„Kouřovky“ trochu jinak

Nedáte dopustit na klasické kouřové líčení? Udělejte malou obměnu a nahraďte černou nebo šedou jinými odstíny. K podzimu se hodí hlavněhnědá nebo tmavě zelená, hnědou můžete doplnit například zlatými prvky. Pokud se nebojíte výrazných barev, můžete do líčení zahrnout i oranžové či červené stíny. Podzim je přece obdobím výrazných barev. Porozhlédněte se po speciálních paletkách stínů určených přímo ke kouřovému líčení. Naleznete je například v řetězci Sephora.

Podzimní bronz

Bronzové líčení patří k jednomu z nejoblíbenějších looků vůbec a k podzimu se hodí přímo perfektně. Hřejivé odstíny hnědé, písku, mědi nebo skořice skvěle vyjadřují dojem z příjemného podzimního sluníčka. Bronzer můžete proto používat i dlouho poté, co horké letní dny skončily. Místo toho, abyste ho nanášely na celou tvář, nechteho suplovat oční stíny nebo tvářenku.

Tipy na podzimní líčení

Lesky patří na dovolenou

Lesklé rty k létu patří. Na podzim je ale vystřídají matné rtěnky. Ke klasice v podobě jakýchkoli odstínů červené nebo loňského hitu oranžové, se letos přidávají i tmavší odstíny, jako je bordó. Výrazné rtěnky noste v kombinaci s nahým líčením nebo na večer s jednoduchou linkou.

Návrat do šedesátých let

Dalším trendem, který ovlivnil letošní make-up trendy, jsou šedesátá léta. Na trh se dostávají řasenky, které vám vytvoří oči jako má mrkací panna, ale také jemné stíny, které celý vzhled skvěle doplní. Chcete se nalíčit v podobném stylu? Sáhněte po růžovém stínu, lince (směrem k vnějšímu koutku oka ji rozšiřujte), kvalitní řasence nebo nalepovacích řasách.

Co vy a nalepovací řasy? Není lepší vypěstovat si své vlastní, přirozeně krásné? Přečtěte si víc v rozhovoru s Monikou Janků.

Třpyt bude letos na podzim IN, jen rtěnku volte v matné barvěDramatické linky

S linkami si letos make-up artisté opravdu vyhráli. Někde jsou k vidění silné horní linky připomínající kočičí oči, jinde zase linky spodní. Někteří vizážisté se nemohli rozhodnout, a tak svým modelkám orámovali svůdnými výraznými linkami celé oko. Ať už se necháte inspirovat kteroukoli variantou, chybu neuděláte. Nejlépe se vám bude malovat s krémovými nebo gelovými linkami v kelímku a tenkým štětečkem.

Trendy nahé líčení

Že se na výrazné líčení sice rády koukáte, ale v praxi dáváte přednost jednoduchosti? Pak vás určitě potěšíme dalším trendem, který většinou dominuje létu. Tentokrát se ale nahé líčení prosadilo i na podzim. Pozor, neznamená to ale úplnou absenci malovátek. Klíčová je na pohled dokonalá pleť, takže si pěkně vyhrajte s make-upem, korektorem a rozjasňovačem, který vklepejte i na lícní kosti. Řasenkou šetřete, jeden tah bude stačit, pečlivě uhlaďte obočí, poprašte líčka trochou tvářenky a na rty použijte lesk nebo balzám. Budete vypadat upraveně a stále to budete stoprocentně vy.

Je vaším snem dokonalá pleť? Vyzkoušejte oblíbené ultrazvukové čištění.

Autor: Kateřina Němečková

A jakým trendům v líčení dáváte na podzim přednost vy? Podělte se s námi o svoje oblíbené stíny, linky nebo řasenku!

Seřadit od nejnovějšího, nejstaršího, podle oblíbenosti (strukturovaně).

Stránkování: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58

Další články z rubriky

Plavková sezona je tady

Martina Skutilová | 18.07.2018

Plavková sezona je tady

Jako u každého jiného oblečení a prádla, i plavky se řídí módními trendy. Bezhlavě…

Vyberte si podprsenku, která podtrhne vaši krásu

Martina Skutilová | 18.07.2018

Vyberte si podprsenku, která podtrhne vaši krásu

Čím lépe vypadáme, tím lépe se cítíme. To jistě odsouhlasí každá žena. Základem každého…

Poznejte arganový olej a jeho účinky

maur.cz | 31.07.2017 | 337

Poznejte arganový olej a jeho účinky

Arganový olej se získává z rostliny argánie trnité, latinsky Argania spinosa. Pochází z Maroka…