Recenze: Toni&Guy Gel ve spreji pro vlnité vlasy

+ Přidat inzerát

Recenze: Toni&Guy Gel ve spreji pro vlnité vlasy

Vydáno: 26.06.2013 | 204

Máte od přírody vlnité vlasy, ale přesto vám zplihnou, ještě než dojdete do práce? Tak přesně takový problém má i naše redaktorka! Proto vyzkoušela gel ve spreji od britské značky Toni&Guy. A jak test dopadl? To uvidíte na fotografii!

Toni&Guy Gel ve spreji pro vlnité vlasyNejdříve si povíme něco o značce Toni&Guy. Založili ji dva bratři Toni a Guy Mascolo už v roce 1963. A během 50 let se stala jejich značka nejpopulárnější na světě mezi profesionálními kadeřníky. Hlavním pilířem společnosti je móda, styl, image. Proto spolupracuje i s London Fashion Week a má přes 400 kadeřnických salónů po celém světě.

Vlasové přípravky Toni&Guy jsou určeny pro profesionální péči o vaše vlasy. Abyste je využila, nemusíte ale chodit přímo do salónu - objednejte si je třeba na eshopu. Vyzkoušeli jsme pro vás, zda opravdu fungují!

Předmět testování: Sprej na vlnité vlasy...zkouška splněna!

Toni&Guy Gel ve spreji pro vlnité vlasy má udržovat a vyživovat vaše kadeře, má být přirozený a lehký, abyste ho na vlasech ani necítila. Také předchází krepatění vlasů. Velkou výhodou je snadná a hygienická aplikace. Díky spreji nemusíte sahat do žádného kelímku, jako je tomu u ostatních gelů na vlasy, stačí nastříkat na suché nebo vysušené vlasy a lehce promnout.


Ze spreje jsem nadšená. Nejen, že krásně voní, ale jeho aplikace vám nezabere téměř žádný čas! Od dnešního dne vyhazuji klasické gely, po kterých mám akorát upatlané ruce. Sprej Toni&Guy opravdu kudrliny a vlny zafixuje, že vydrží po celý den.

Pokud máte kudrnatější vlasy, určitě oceníte, že po něm tzv. "nechlupatí", jednotlivé vlny jsou na povrchu hladké. Jedinou věc bych tomuto spreji vytkla - při mytí se mi zdálo, že mám vlasy trochu zhrublé, ale na suchých vlasech nic znát nebylo.

Martina Spěváková, redaktorka portálu Krasobrána.cz


Podívejte se, že sprej Toni&Guy opravdu funguje!

Vlasy bez použití spreje - vlny jsou větší a méně výrazné. Kudrliny jsou po použití spreje pevnější. Přečkaly dokonce i deštivé ráno!

Toni&Guy Gel ve spreji pro vlnité vlasy pochází z řady Style Classic. Tento styl má být lesklý, ale ne provokativní. Vyberte si přípravek určený pro vaše vlasy - ať už chcete zazářit svými vlnami nebo perfektně uhlazeným účesem, díky Toni&Guy Style Classic se budete cítit jako hvězda!

Autor: Martina Spěváková

Máte zkušenosti se sprejem značky Toni&Guy? Napište nám do diskuze!

Seřadit od nejnovějšího, nejstaršího, podle oblíbenosti (strukturovaně).

Stránkování: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Další články z rubriky

Poznejte arganový olej a jeho účinky

Arganový olej se získává z rostliny argánie trnité, latinsky Argania spinosa. Pochází z Maroka…

Představujeme vám bio kosmetiku NATURA SIBERICA

Přírodní kosmetika NATURA SIBERICA je vyrobená z bylin rostoucích na Sibiři a Dálném…

Jak správně pečovat o pleť v zimě

Martina Spěváková | 20.12.2016 | 99

Jak správně pečovat o pleť v zimě

Zima je k naší pleti krutá. Abychom si udrželi pleť čistou, krásnou a svěží, musíme…