RECENZE: Naturalis krém na nohy s konopným olejem

+ Přidat inzerát

RECENZE: Krém na nohy Naturalis

Vydáno: 30.08.2013 | 8

Před třemi týdny dorazily do naší redakce k testování celkem 3 produkty značky Naturalis. Krém na nohy, sprchový gel a tekuté mýdlo, vše s označením Cannabis care. Ano, jedná o sérií přírodních produktů s přídavkem konopného oleje. O blahodárných účincích konopí jsme už nejednou slyšeli, ale na vlastní kůži jsme se o nich mohli přesvědčit až teď! Jak si vedl Konopný krém na nohy?

Naturalis krém na nohy s konopným olejem je obohacen o antibakteriální a antimykotické přísady. Zredukuje plísně na nohou, zamezí pocení a vzniku nepříjemného zápachu. Tyto i mnohé další účinky se dočtete v oficiálním popisu na webových stránkách výrobce Union Cosmetic. Abychom se přesvědčili, že Naturalis krém na nohy splní, co slibuje, pustili jsme se do intenzivního třítýdenního testování. Redaktorka našeho magazínu i její maminka nám poskytnuly krátké shrnutí všech pro a proti. Zdá se, že si konopná mast vedla velmi dobře. Ostatně, přesvědčte se sami!

Zralé dámy si přijdou na své

„Vyzkoušela jsem již několik krémů na nohy v různých cenových relacích. Musím přiznat, že Naturalis mi prozatím vyhovoval nejvíc. Když mi navíc dcera oznámila cenu, byla jsem velmi příjemně překvapená. Krém jsem používala pravidelně každý večer. Není mastný a rychle se vstřebává. Na mé vysušené paty měl doslova blahodárně účinky. Pokožka nohou je teď výrazně jemnější a vláčnější. Zdali mast působí i na plíseň nohou, nemohu za tak krátkou dobu posoudit. V používání budu ale určitě i nadále pokračovat. Uvidíme. Na závěr bych snad ještě zmínila vůni. Nečekejte přesládlé intenzivní aroma. Konopný krém má specifickou vůni, na niž je třeba si zvyknout."

maminka naší redaktorky, paní Spěváková

Krém na nohy Naturalis

Co nás velmi příjemně překvapilo, byla jednoznačně cena. Naturalis krém na nohy koupíte v internetové lékárně již za 35 Kč.

V zatěžkávací zkoušce Naturalis uspěl


Redaktorka Martina Jelikož se aktivně věnuji sportu, rozhodla jsem se krém na nohy podrobit zatěžkávací zkoušce. V popisu jsem se dočetla, že má účinně zamezit pocení. Krém jsem tedy na nohy aplikovala těsně před tréninkem. Abych pravdu řekla, byla jsem dosti skeptická. Při běhání nesnesu zpocené a už vůbec ne mastné nohy. K mému překvapení Naturalis obstál na výbornou. Okamžitě jsem ocenila rychlé vstřebávání a jemnou parfemaci. Kombinace krému na nohy a kvalitních sportovních ponožek se více než osvědčila. Doporučuji!

Martina Spěváková, redaktorka magazínu


První bod pro Naturalis! Krém na nohy skutečně splní, co slibuje. Oceňujeme zejména rychlou vstřebatelnost a nízkou cenu. Jak obstojí další přípravky od UNION COSMETIC? To se dozvíte již brzy v dalším díle Naturalis recenzí. Sprchový gel pro nás již testuje Aneta Doleželová.

K hebkým nohám vám pomůže krém Naturalis. K dokonalým nohám vám chybí už jen jedno - laserová depilace!

Autor: Zuzana Brožová

Měli jste možnost vyzkoušet krém nohy Naturalis? Podělte se námi o své dojmy!

Seřadit od nejnovějšího, nejstaršího, podle oblíbenosti (strukturovaně).

  • Medication prescribing information. Cautions. pregabalin accord without perscriptiom in the USA Everything what you want to know about drug. Get now.

    Actual what you want to know about drugs. | KcwZW | 23.04.2021 11:22:14 | reagovat | Hodnocení: 0 » Kladně hodnotit Záporně hodnotit

Stránkování: 1 2

Další články z rubriky

Plavková sezona je tady

Martina Skutilová | 18.07.2018

Plavková sezona je tady

Jako u každého jiného oblečení a prádla, i plavky se řídí módními trendy. Bezhlavě…

Vyberte si podprsenku, která podtrhne vaši krásu

Martina Skutilová | 18.07.2018

Vyberte si podprsenku, která podtrhne vaši krásu

Čím lépe vypadáme, tím lépe se cítíme. To jistě odsouhlasí každá žena. Základem každého…

Poznejte arganový olej a jeho účinky

maur.cz | 31.07.2017 | 1034

Poznejte arganový olej a jeho účinky

Arganový olej se získává z rostliny argánie trnité, latinsky Argania spinosa. Pochází z Maroka…