Chcete čistou pleť bez rozšířených pórů? Řiďte se našimi radami!

+ Přidat inzerát

Rady pro čistou pleť bez rozšířených pórů

Vydáno: 04.03.2013 | 9

Toužíte po krásné bezchybné pleti? Jen málokterá žena má to štěstí, že jí byla dána do vínku. 90 % žen se o svůj vzhled musí pečlivě starat. Při důkladné každodenní péči se potom dostaví výsledek sametově hebké pleti, kterou oslníte všechny muže. A ženy vám budou závidět!

Jak na rozšířené póry

Peelingový gel Garnier pomáhá viditelně odstranit nedokonalosti a navrací pleti jas.

Léta už svádíte boj s vaší pletí a stále to nefunguje? A bojujete správně? Poradíme vám, co dělat a co naopak nedělat, aby byl výsledek perfektní!

S nečistotami na pokožce zatočí peeling

Je zcela přirozené, že se na povrchu celého těla usazují nečistoty - jenom při cestě do práce dostane váš obličej pěkný příděl špíny ze vzduchu. Nepřítelem je také kožní maz, jehož vytváření prostě nezamezíte. Tito neřádi se usazují právě v rozšířených pórech, které jsou potom ještě viditelnější. 

  • Pro suchou pokožku zvolte peeling bez mikročástic. Používejte ho 1x za 14 dní.
  • Normální pleť můžete čistit peelingem s mikročásticemi, proceduru opakujte 1x týdně.
  • Mastná pleť vyžaduje čištění peelingem s mikročásticemi 2x týdně!

Peeling vám pomůže rozjasnit unavenou pleť a odstraní odumřelé buňky. Nezapomeňte ale po vyčištění nanést kvalitní hydratační krém!

Nezapomeňte po peelingu nanést hydratační krém!

Napářkou nic nezkazíte

Už jste někdy zkoušela napářku? Pokud ne, nebojte se toho! Do větší mísy si nalijte horkou vodu a prostě nad ní nakloňte obličej. Pokud si přes hlavu přehodíte ručník, bude napářka ještě účinnější. Někdy stačí i dát si horkou sprchu, pára si cestu k vašemu obličeji najde. A jaké jsou výsledky? Rozšířené póry se otevřou a čištění pleti bude snadnější a efektivnější. Po vyčištění si obličej opláchněte studenou vodou nebo pleťovým tonikem, které póry stáhne a zabrání usazování nečistot.

Čeho se naopak vyvarujte

Rozšířené póry vás nemusí trápit ani v zimě.Víme, jak je těžké odolat mačkání černých teček, ale vydržte to! Myslete na to, že si tím ještě více ublížíte, protože vytlačením mazu, který tvoří tu začarovanou černou tečku, vytvoříte ještě větší prostor pro ukládání dalších nečistot

Jestliže černou tečku vymáčknete, samozřejmě se tam objeví zase a bude horší, až dojde k jejímu zanícení. S takovým problémem vám potom pomůže  profesionální kosmetička

Zlo jménem make-up

Pokud nechcete vypadat jako vosková figurína, vyvarujte se nanášení vrstev make-upu! Bohužel se k tomuto "řešení" uchyluje mnoho žen, kterým se rozšířené póry nepodaří zakrýt hned napoprvé.

Spodní vrstvy make-upu se dostanou hlouběji to pokožky a koloběh začne nanovo. Potom je vhodné jako první nanést vyhlazující bázikterá rozšířené póry vyplní. Potom vám bude stačit pouze 1 vrstva make-upu. Dodržujte svědomitě tyto zásadyděláte to přece pro sebe!

Autor: Krása.cz

Jak bojujete proti černým tečkám vy? Používáte tyto metody?

Seřadit od nejnovějšího, nejstaršího, podle oblíbenosti (strukturovaně).

  • Je mi 53 let a mám stále rozšířené pory na obličeji.Jsem alergická na kosmetiku,takže musím používat jen hypoalergení krémy.Používám už několik let kosmetiku Eucerin.Asi 2měsíce jsem začala používat Eucerin s liftingovým účinkem,ale rozšířené pory se mi objevili ještě víc.Můžete mi poradit,co mám dělat? Děkuji Marie.

    Marie | 21.06.2015 17:53:36 | reagovat | Hodnocení: -3 » Kladně hodnotit Záporně hodnotit

  • Na rozšířené póry doporučuju mikrodermální sadu od Mary Kay. Je dost drahá, ale vydrží strááášně dlouho a je to snad jediný peeling, který skutečně funguje. Má neskutečné ohlasy v různých recenzích. No však si to můžete sami vygooglit. Díky ní se odstraní šupinky, pleť se vyhladí a hlavně se zatáhnou ty póry. Fakt bomba! Doporučuju.

    Sylva | 05.03.2013 08:04:49 | reagovat | Hodnocení: 4 » Kladně hodnotit Záporně hodnotit

Stránkování: 1 2

Další články z rubriky

Plavková sezona je tady

Martina Skutilová | 18.07.2018

Plavková sezona je tady

Jako u každého jiného oblečení a prádla, i plavky se řídí módními trendy. Bezhlavě…

Vyberte si podprsenku, která podtrhne vaši krásu

Martina Skutilová | 18.07.2018

Vyberte si podprsenku, která podtrhne vaši krásu

Čím lépe vypadáme, tím lépe se cítíme. To jistě odsouhlasí každá žena. Základem každého…

Poznejte arganový olej a jeho účinky

Arganový olej se získává z rostliny argánie trnité, latinsky Argania spinosa. Pochází z Maroka…