Pryč se šedivými vlasy! Je tu nový pomocník

+ Přidat inzerát

Pryč se šedivými vlasy! Je tu nový pomocník

Vydáno: 08.07.2013 | 7

První odrosty a šediny dokážou naprosto zničit krásný pocit po obarvení vlasů. Jejich přítomnost kazí celkový dojem z účesu a vy si marně lámete hlavu, co s tím. Na český trh ale přichází revoluční TouchBack HairMarker!

Spousta žen po celém světě řeší problém, jak si nejrychlejji zakrýt nežádoucí odrosty a šediny v barvených vlasech. Zvýšit frekvenci barvení? To by byla velká zátěž jak pro vlasy, tak pro vaši peněženku. Mnoho žen se pokouší improvizovat a vlasy si krátkodobě dobarvují tím, co mají právě po ruce. Střídají barevná tužidla, řasenky a dokonce i tmavé oční stíny, kýžený výsledek to však nepřináší.Vlasový korektor šedin a odrostů TouchBack HairMarker

Joan Lasker věděla, co chce

Joan Lasker - bývalá víceprezidentka společnosti L'Oreál USA Joan Lasker problém vyřešila za vás. Před lety se zamýšlela, proč ještě nikdo nevymyslel produkt k zakrytí odrůstajících šedivých kořínků vlasů, který by měl stejnou konzistenci jako barva. Jelikož je bruneta, z vlastní zkušenosti věděla, že odrůstající šedivé kořínky jsou vidět již po 2 týdnech od nabarvení vlasů.

Chtěla produkt, který by odrosty zabarvil, ale nepoškozoval vlasy v období mezi dalším dobarvováním permanentní barvou. Vyzkoušela vlasové řasenky, pudry i spreje, ale s konečným výsledkem nebyla stále na 100 % spokojená. Toužila objevit produkt, který kořínky zabarví jako skutečná barva, dodá vlasům lesk, nebude se z vlasů drolit, vyčesávat a rozmazávat. Po pár letech a po spojení s odborníky konečně vznikl TouchBack HairMarker.

Seznamte se s TouchBack HairMaker

Jedná se o  vlasový korektor, který vaše šedivé odrosty zakryje rychle a snadno s perfektně přirozeným výsledkem. Je to skutečná barva v 8 různých barevných odstínech, která se jednoduše nanáší pomocí aplikátoru. Nevyčesává se, ani nedrolí. Během jediné minuty zasychá a vydrží až do příštího umytí vlasů. TouchBack HairMarker neobsahuje peroxid ani amoniak, ale součást jeho složení naopak tvoří kondicionér, který zajišťuje přirozený lesk vlasů.

Vlasový korektor skvěle zakryje odrosty i šediny. Pořiďte si ho!

Kam na pravidelné barvení vlasů?

Jste z Brna? Navštivte profesionální kadeřnictví Awue! Dostane se vám kvalitního obarvení vlasů od zkušených kadeřnic. V Awue používají barvy SoColor.Beauty, které jsou dlouhotrvanlivé a 100% kryjí šedivé vlasy. Také o vlasy pečují díky jojobovému oleji§

Autor: Krása.cz

Těšíte se na nový TouchBack HairMarker?

Seřadit od nejnovějšího, nejstaršího, podle oblíbenosti (strukturovaně).

  • Tak tohle vypadá hodně zajímavě! Na barvení vlasů mě právě nejvíc štvou ty odrosty, tohle by mohlo být řešení...ale ta cena! :-o Zajímalo by mě, jak dlouho vydrží jedno balení!

    Bára | 15.07.2013 13:21:12 | reagovat | Hodnocení: 6 » Kladně hodnotit Záporně hodnotit

Stránkování: 1 2

Další články z rubriky

Plavková sezona je tady

Martina Skutilová | 18.07.2018

Plavková sezona je tady

Jako u každého jiného oblečení a prádla, i plavky se řídí módními trendy. Bezhlavě…

Vyberte si podprsenku, která podtrhne vaši krásu

Martina Skutilová | 18.07.2018

Vyberte si podprsenku, která podtrhne vaši krásu

Čím lépe vypadáme, tím lépe se cítíme. To jistě odsouhlasí každá žena. Základem každého…

Poznejte arganový olej a jeho účinky

Arganový olej se získává z rostliny argánie trnité, latinsky Argania spinosa. Pochází z Maroka…