Prozradíme vám, jak vybrat nejlepší vibrátor

+ Přidat inzerát

Prozradíme vám, jak vybrat nejlepší vibrátor

Vydáno: 15.08.2014

Vibrátory jsou v našich ložnicích přítomné čím dál častěji. Na trhu jich také nalezneme tolik, že je těžké se v nich vyznat. Jejich výběr záleží na materiálu, tvaru i velikosti. Prozradíme vám, co o nich musíte ještě vědět!

Erotické pomůcky využíváme při našich milostných chvílích dnes již vcelku běžně. Co bylo ještě nedávno tabu, je v dnešní době prodiskutovávaným tématem i na veřejnosti a v médiích. Pro některé z nás však mohou být pomůcky stále nemístnou záležitostí a představa, že se budeme během milostného života spoléhat na kousek plastu či silikonu, může být pro někoho nepříjemná.

Na trh s erotickými pomůckami se však dostaly i takové předměty, které by snad nikdo nemohl podezřívat z něčeho perverzního. Vyráběny jsou ve spolupráci s lékaři a tak, aby poskytly ženám i mužům nejlepší požitek z jejich používání.

Mnohé erotické předměty jsou opravdu krásně designově řešené a některé z nich dokonce doporučují lékaři pro zlepšení zdravotního stavu. Mezi nejvyužívanější erotické vibrační pomůcky patří i vibrátor. Jak ale vybrat ten správný, který vás nebude odrazovat a zároveň se vám jeho používání bude zdát naprosto přirozené? Prozradíme vám, jak na to!

S čím při výběru začít?

Výběr zahajte podle toho, co vám je sympatické a příjemné. Některé ženy mají raději, když je jejich vibrátor autentický a reálný. Jiným to může připadat nepříjemné a dají raději přednost designovému provedení a různým barvám. Výběr neuspěchejte a dejte si na něm záležet. Uvědomte si, že erotickou pomůcku budete mít u sebe při těch nejintimnějších chvílích. Stanovte si proto vaše preference a kritéria, mezi které může patřit materiál, tvar i barva přístroje.

Je mezi jednotlivými pomůckami rozdíl?

Na trhu nalezneme základní rozdělení na vibrátory a dilda. Pří výběru je toto rozdělení důležité, protože může ovlivnit výsledný efekt používání. Vibrátor, jak je nejspíše jasné, má v sobě zabudovaný motorek, pomocí kterého můžeme regulovat sílu vibrací. Dildo je prakticky to samé, ale bez motorku.

Materiály jsou u vibrátorů i dild v dnešní době stejné. Nejčastěji jsou vyráběny z lékařského silikonu nebo plastu. Výjimkou nejsou ani vibrátory a dilda z kovu nebo dokonce z tvrzeného skla.

Jaký vybrat tvar?

Jak vybrat vibrátorTvar vybraného vibrátoru může ovlivnit to, zda vám jeho používání vyhovovat. Ještě před několika lety se na trhu nabízely pouze konzervativní a realistické tvary. Dnes by někdo ani nepoznal, jaký předmět to vlastně před ním leží. Některé vibrátory jsou opatřené výčnělkem na masáž klitorisu, což je ženám velice příjemné. Výrobci dokonce často konzultují své nápady s lékaři, aby věděli, co může prospět a co je pro výrobek nevhodné. Najdeme tak nepřeberné množství tvarů, ze kterých si musíme vybrat podle potřeb našeho těla.

Rozměr je pro každého individuální

Je příliš těžké určit, jaký rozměr je pro koho vhodný. I zde se tedy musíte rozhodnout podle toho, co se vám líbí a co vám je příjemné. Pokud vybíráte váš první vibrátor, nejspíš nebudete hned sahat po vibrátorech XXL, ale budete raději vybírat z klasických velikostí a příjemných tvarů. Vibrátor můžete používat sama, i jako doplněk pro oživení milostného života s partnerem.

Autor: Jana Batelková

Další články z rubriky

Plavková sezona je tady

Martina Skutilová | 18.07.2018

Plavková sezona je tady

Jako u každého jiného oblečení a prádla, i plavky se řídí módními trendy. Bezhlavě…

Správná podprsenka dokáže divy

Martina Skutilová | 18.07.2018

Správná podprsenka dokáže divy

Je úplně běžné, že žena s kudrnatými vlasy chce mít vlasy jako hřebíky. Že ta, co je…

Vyberte si podprsenku, která podtrhne vaši krásu

Martina Skutilová | 18.07.2018

Vyberte si podprsenku, která podtrhne vaši krásu

Čím lépe vypadáme, tím lépe se cítíme. To jistě odsouhlasí každá žena. Základem každého…