Podzimní novinky v oblasti plastiky prsou

+ Přidat inzerát

Podzimní novinky v oblasti plastiky prsou

Vydáno: 04.11.2013 | 292

Plastická chirurgie se neustále vyvíjí, jde dopředu. Lékaři na odborných pracovištích se vám snaží poskytnout tu nejlepší péči. Musí sledovat nové trendy, zkrátka jít s dobou. Podívejte se, co je nového na poli augmentace a plastické operaci prsou vůbec. Také se dozvíte, co byste na podzim neměli zanedbat.

Nemusíte být zrovna mediální hvězda, abyste podstoupila (či podstoupil) plastickou operaci. Kliniky se naopak chlubí svými výsledky a celebrity se stávají jejich tvářemi. Nový život díky plastice může začít téměř každý. Plastická chirurgie je věda, která se vyvíjí neustále kupředu, zejména v oblasti plastiky prsou neboli augmentace.

Volíme šetrnost a neinvazivní operace

Zvětšení prsou, augmentace, silikonovými implantáty nebo vlastním  tukem?

Plastické operace prsou jsou stále méně invazivní, což určitě všechny pacientky ocení. Častěji se provádí zvětšení prsou vlastním tukem, která je sice známá už stovku let, ale pravého uznání a věhlasu se jí dostává až teď. Odmítáte ve svém těle silikonové implantáty, ale přesto toužíte po větších ňadrech? Potom je pro vás lipografting neboli zvětšení prsou vlastním tukem to pravé. Tělo se nemusí vyrovnávat s cizorodým materiálem. Jednu nevýhodu ale tato operace má. Tuk se vstřebává, a tak se musí operace opakovat. Také musíte jako pacientka splňovat určené podmínky - mít dostatečnou tukovou zásobu a chtít zvětšit prsa maximálně o 1 velikost.

Zvětšení prsou silikonovými implantáty je stálicí mezi plastickými operacemi

Zatím nejoblíbenější metodou zvětšení prsou je použití silikonových implantátů. A zřejmě to tak ještě nějakou dobu zůstane, protože tuto metodu preferují i lékaři. Silikonové implantáty jsou také cenově dostupnější variantou oproti lipograftingu. Můžete si vybrat z mnoha druhů velikostí a tvarů implantátů. Většinou vám vhodné implantáty doporučí váš chirurg. Měly by odpovídat vaší postavě a působit příliš přirozeně. Právě dosáhnutí přirozenosti je trendem poslední doby. Roste zájem o anatomické implantáty, které i ve větších velikostech vypadají jako přírodní poprsí.

Máte opačný problém? Příliš velká a povislá prsa? Podstupte modelaci prsou neboli mammaplastiku.

Podzim je vhodným obdobím pro odstranění znamének.

Na co na podzim nezapomenout?

Podzim je spojený s kontrolou znamének po létě. Neměli byste na ni zapomínat a podstoupit ji každoročně. Kůže je po celé léto vystavená vysoké zátěži a pihy a mateřská znaménka se mohou změnit v nebezpečí. Díky moderní technice si necháte naskenovat všechna znaménka na kůži během pár minut. Lékař vám poté doporučí odstranění znamének, která jsou riziková.

Autor: Martina Spěváková

Máte zkušenosti se zvětšením nebo modelací prsou? Napište nám do diskuze!

Seřadit od nejnovějšího, nejstaršího, podle oblíbenosti (strukturovaně).

Stránkování: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

Další články z rubriky

O prsních implantátech a plastických operacích prsou

Před plastickou operací prsou si jistě chcete zjistit co nejvíc informací. Zajímá vás, zda s sebou…

Vše, co potřebujete vědět o plastické operaci nosu

Jana Batelková | 03.10.2016 | 297

Vše, co potřebujete vědět o plastické operaci nosu

Nízké sebevědomí dokáže na psychice napáchat škody. Obzvláště, pokud odmalička posloucháte…

Jak se úspěšně zbavit druhé brady

Martina Spěváková | 29.08.2016 | 309

Jak se úspěšně zbavit druhé brady

Podbradek netrápí pouze lidi s nadváhou. Na tzv. druhou bradu může mít vliv hned několik…