Permanentní make-up pro vaši trvalou krásu

+ Přidat inzerát

Permanentní make-up pro vaši trvalou krásu

Vydáno: 01.03.2012

Make-up nám pomáhá zvýraznit naše přednosti a potlačit nedostatky. Škoda, že nám dokonalé líčení nevydrží trvale. Nebo je to přeci jen možné? Buďte krásná v každém okamžiku - s permanentním make-upem rtů a obočí je to snadné!

Co je to permanentní make-up?

Jak už název napovídá, jedná se o nalíčení, které vydrží déle, zpravidla se jedná o 3 až 5 let.  Tato metoda zdánlivě vypadá jako tetování, ale není to tak úplně pravda. Při tetování se totiž používají těžké barvy, které organismus nedokáže odbourat, a navíc se aplikují do hlubokých vrstev kůže. Oproti tomu permanentní make-up používá lehké barvy, které se vpravují do svrchních vrstev. Díky tomu nalíčení vydrží několik let, ale po změně trendu je možné pořídit si jiné, modernější.

Permanentní make-up pro vaši trvalou krásu

Permanentním make-upem rtů docílíte krásnějšího tvaru. Je možné provést korekce tam, kde se svými rty nejste spokojená. Ženy navíc po aplikaci vypadají mladší a mnohem upravenější.  Dopřejte si pocit spokojenosti hned po probuzení. Je přeci příjemné podívat se ráno do zrcadla a vypadat pěkně. Tato trvalá „rtěnka“ se na rozdíl od té klasické nijak nerozpíjí.

Velmi prospěšná pro celkový vzhled je také úprava obočí. Amatérským tvarováním po čase obvykle dochází k nepěkným tvarům, barevným změnám a řídnutí. Díky permanentnímu make-upu obočí získáte krásný tvar v barvě, která se k vám nejlépe hodí a to navíc podstatně podtrhne krásu vašich očí.

Buďte přirozeně krásná v každém okamžiku. Když se ráno probudíte nebo si jdete zaplavat do bazénu.

Jak aplikace probíhá?

Nejdříve je třeba dohodnout se s dermatologem na konečné podobě, kterou očekáváte. Lékař si pak na kůži předkreslí tvar a vy si zvolíte požadovanou barvu. Aplikace obvykle trvá asi hodinu.  Jedná se o nebolestivý zákrok, ale vzhledem ke zvýšené citlivosti některých partií, například při tvorbě permanentního make-upu rtů, se může používat znecitlivující krém. U rtů také počítejte s mírným otokem, který ale nejpozději do dvou dnů odezní. Udělejte si radost a buďte krásná 24 hodin denně! S permanentním make-upem rtů a obočí to jde.

Další články z rubriky

Zkoušíte krémy proti vráskám? Máme pro vás něco lepšího!

Kyselina hyaluronová, botulotoxin, Juvederm, Restylan…kdo by se v tom vyznal, že? Fakt…

Suchá kůže rukou? Skoncujte s ní!

Martina Spěváková | 16.12.2013 | 1471

Suchá kůže rukou? Skoncujte s ní!

Kůže našich rukou je jednou z nejvíce namáhaných a nejméně chráněných oblastí pokožky…

Nové, populární metody estetické medicíny

Milena Pelikánová | 11.11.2013 | 849

Nové, populární metody estetické medicíny

Do popředí zájmu se v estetické medicíně dostávají zejména zákroky méně invazivní a takové,…