OPI - jednička mezi laky na nehty

+ Přidat inzerát

OPI - jednička mezi laky na nehty

Vydáno: 03.09.2013 | 9

Pokud na své nehty nedáte dopustit, určitě vám nemusíme představovat světoznámou značku laků na nehty OPI. A jestliže si na pečlivě nalakované nehty zrovna nepotrpíte, po přečtení našeho článku budete i vy chtít sáhnout po OPI!

Slavná značka OPI si už desetiletí drží pevné místo mezi nejrůznějšími přípravky pro péči o ruce a nehty. Jaká byla její cesta od skromných začátků k celosvětové oblíbenosti? OPI v dnešní době ročně vyrobí více než 55 milionů svých přípravků, mezi nimiž nechybí laky na nehty, krémy na ruce ani posilující nehtová péče. Používají je profesionální manikéři i ženy, které si běžně nehty upravují samy. Produkty od OPI každoročně naleznete v žebříčcích nejlepších kosmetických produktů, vyhlašovaných předními módními časopisy.

OPI Lak na nehtyOd zubů k nehtům...jak se to majiteli OPI povedlo?

Zakladatel společnosti George Schaeffer ale pravděpodobně podobný vývoj neočekával ani v nejmenším. Jeho původní sortiment totiž žádné nehtové produkty nenabízel. Tehdejší název firmy, kterou založil Schaeffer, zněl Odontorium Products Inc. a jejím posláním byla výroba a distribuce dentálních výplní.

Brzy ale přišel na to, že je materiál, který se používá na tyto výplně, velmi podobný produktům v nehtovém průmyslu. Ve spolupráci s chemiky vyvinul první akrylový systém OPI, který byl určený přímo pro nehtová studia.

Vysoká kvalita a bezpečnost používání - to jsou hesla OPI

S pomocí vědců, umělců a dalších vizionářů se produkty OPI od té doby vyvíjí téměř nepřetržitě. Barevné laky na nehty neúnavně následují nejnovější módní trendy a v nabídce je vždy alespoň 150 různých odstínů, které osobně vybírá umělecká ředitelka Suzi Weiss-Fischmann. Své jméno s OPI neváhaly spojit přední světové celebrity, ať už se jedná o zpěvačky Katy Perry a Mariah Carey, nebo o tenistku Serenu Williams - každá z nich vytvořila svou vlastní, nezapomenutelnou kolekci laků na nehty. Proto by měl být lak na nehty OPI i ve vaší "povinné výbavě".

Zářivé laky na nehty značky OPI můžete mít doma i vy!

Dopřejte svým nehtům profesionální péči

I když o své nehty pravidelně pečujete sama, proč byste si nemohla jednou za čas dopřát návštěvu salonu? Vyzkoušejte lakování nehtů SHELLAC v brněnském salónu Awue. Po jeho aplikaci vám nehty vydrží krásné až 3 týdny. Po celou dobu budete mít na nehtech stejně intenzivní barvu, jako na začátku aplikace.

Autor: Krása.cz

Pečujete pravidelně o své nehty? Jaký používáte lak?

Seřadit od nejnovějšího, nejstaršího, podle oblíbenosti (strukturovaně).

  • Je pravda, že 295 Kč za lak je celkem dost, ale pokud mi vydrží, tak proč ne. Když jdu k profi manikérce, zaplatím ještě víc a za měsíc tam musím znovu. Zatímco lahvička laku mi zůstane doma a vydrží dlouho.

    Dáša | 05.09.2013 13:47:14 | reagovat | Hodnocení: 12 » Kladně hodnotit Záporně hodnotit

    • Pokud použiješ kvalitní podkladový lak, tak ti potom kterýkoliv levný za 50 Kč vydrží. Červené drápky si budeš užívat min. 2 týdny.

      Alena | 13.11.2013 07:55:29 | reagovat | Hodnocení: 12 » Kladně hodnotit Záporně hodnotit

Stránkování: 1 2

Další články z rubriky

Plavková sezona je tady

Martina Skutilová | 18.07.2018

Plavková sezona je tady

Jako u každého jiného oblečení a prádla, i plavky se řídí módními trendy. Bezhlavě…

Vyberte si podprsenku, která podtrhne vaši krásu

Martina Skutilová | 18.07.2018

Vyberte si podprsenku, která podtrhne vaši krásu

Čím lépe vypadáme, tím lépe se cítíme. To jistě odsouhlasí každá žena. Základem každého…

Poznejte arganový olej a jeho účinky

Arganový olej se získává z rostliny argánie trnité, latinsky Argania spinosa. Pochází z Maroka…