Odsátí tuku z břicha vám vrátí sebevědomí

+ Přidat inzerát

Odsátí tuku z břicha vám vrátí sebevědomí

Vydáno: 11.04.2012

Tuků uložených na břiše se velmi obtížně zbavujeme. Dokonce ani zdravá životospráva a dostatečný pohyb nemusí naše problémy vyřešit. Liposukce neboli odsátí tuku z břicha si s tím ale poradí.

Co se děje během liposukce?

V současné době si pro skoncování se svými faldíky na břiše můžete zvolit dvě efektivní metody.

  • Tou první je ultrazvuková liposukce neboli kavitace. Během ní jsou tuky v břišní oblasti rozbíjeny ultrazvukem. Po liposukci břicha se tělo zbytků těchto buněk zbavuje postupně pomocí lymfatického systému. Tato metoda vyžaduje obvykle několik aplikací, ale je naprosto bezbolestná a nevyžaduje žádná omezení.
  • Druhou metodou je vibrační liposukce. Působením speciálního vibračního přístroje jsou narušovány tukové buňky. Jejich zbytky jsou pak pomocí tenké jehly odsávány kůží. Díky tomu jsou výsledky vibrační liposukce okamžité. Odsátí tuku z břicha se obejde bez jizev a lze ji provést s lokální anestézií.

Liposukce břicha

Bezprostředně po zákroku…

Jak už bylo řečeno, při odsávání tuku z břicha se používá tenká jehla, takže dojde jen k drobnějším otokům a modřinám, které se brzy ztratí. Pro lepší zformování vašeho nového bříška je po zákroku třeba nosit speciální elastické prádlo, které pomáhá vašemu tělu v udržení nového hezčího tvaru. Toto prádlo se obvykle nosí asi 4 – 6 týdnů. Bezprostředně po zákroku počítejte s asi týdenní pracovní neschopností.

Sebevědomí vám může vrátit také labioplastika neboli úprava ženských partií. Jedná se ambulantní zákrok bez nutnosti hospitalizace.

Problém s povislou kůží

Odsátí tuku z břicha

Po tak radikálním úbytku tukové hmoty, jako je odsátí tuku z břicha, je občas třeba řešit otázku povolené kůže. Obzvlášť s vyšším věkem se totiž pružnost kůže zhoršuje. V případě, že se nejedná o větší kosmetický problém, využijte možnosti ošetření pomocí radiofrekvenčního přístroje. Vypnutí kůže tímto způsobem je bezbolestné a nevyžaduje hospitalizaci.

V případě, že je oblast s povislou kůží po zhubnutí rozsáhlejší, je třeba zásadnější zákrok v podobě plastické operace, které se říká abdominoplastika. Během ní je nadbytečná kůže odstraněna. Takový zákrok vyžaduje kompletní anestézii a asi 2 – 3 dny hospitalizace. Dokonalého zahojení kůže se pak dočkáte za 6 – 8 týdnů.

Další články z rubriky

O prsních implantátech a plastických operacích prsou

Jana Batelková | 02.12.2016 | 1142

O prsních implantátech a plastických operacích prsou

Před plastickou operací prsou si jistě chcete zjistit co nejvíc informací. Zajímá vás, zda s sebou…

Vše, co potřebujete vědět o plastické operaci nosu

Jana Batelková | 03.10.2016 | 1892

Vše, co potřebujete vědět o plastické operaci nosu

Nízké sebevědomí dokáže na psychice napáchat škody. Obzvláště, pokud odmalička posloucháte…

Jak se úspěšně zbavit druhé brady

Martina Spěváková | 29.08.2016 | 1080

Jak se úspěšně zbavit druhé brady

Podbradek netrápí pouze lidi s nadváhou. Na tzv. druhou bradu může mít vliv hned několik…