Neinvazivní mezoterapie jako vitamínová bomba

+ Přidat inzerát

Neinvazivní mezoterapie jako vitamínová bomba

Vydáno: 01.03.2012

Jak naše pokožka stárne, ztrácí přirozenou pružnost, neprodukuje už tolik potřebného kolagenu a zhoršuje se i její hydratace. Pomocí neinvazivní mezoterapie je ale možné vaši kůži účinně omladit.

Dopřejte si mládí v injekční stříkačce

Zní to jako fikce, ale skutečně to funguje. Nemusíte podstupovat chirurgický zákrok, nečeká vás žádná rekonvalescence. Prostě vyhledáte odborníka na estetickou dermatologii a ten vám do kůže aplikuje léčebný roztokkterý obsahuje vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a koenzymů,  které začnou působit regeneračním účinkem. Dodají vaší pokožce tu správnou výživu a povzbudí ji k vyšší tvorbě kolagenu a elastinu. Díky tomu se vaše pleť krásně propne a získá zdravý vzhled. V kombinaci s kyselinou hyaluronovu, která má úžasnou schopnost vázat vodu, se zvýší také hydratace a zmizí drobnější vrásky.

Neinvazivní mezoterapie

Jak neinvazivní mezoterapie probíhá 

Nejdříve se setkáte s lékařem na konzultaci. Zhodnotí stav vaší pokožky a zeptá se vás, jaké výsledky očekáváte. Vysvětlí vám postup a navrhne možné způsoby řešení. Pokud už se vám například stačily vytvořit hlubší vrásky, na které by omlazovací kúra sama o sobě nestačila, může ji zkombinovat s aplikací implantačních gelů.

Bájný pramen života se zatím nikomu nalézt nepodařilo. Ale neinvazivní mezoterapie dokáže vaší pleti vrátit pár let.

Neinvazivní mesoterapie je nebolestivý zákrok, který nevyžaduje žádnou anestézii ani hospitalizaci. Lékař pomocí tenkých jehliček aplikuje do střední vrstvy vaší kůže (mezodermu) léčivý roztok. Celá kúra proběhne ve třech sezeních, aby byl výsledný efekt co nejdokonalejší.

Krátce po ošetření se může objevit mírný otok a zčervenání, který ale obvykle do druhého dne zmizí. Několik dní po aplikaci se také vyhněte intenzivnímu slunění. Používejte ochranný krém s vysokým faktorem – alespoň SPF 30.

Kde všude lze vitamínovou bombu aplikovat 

  • Obličej, nebo některé jeho části
  • Krk
  • Dekolt
  • Hřbety rukou 

Injekční nebo přístrojová mezoterapie udělá vaší pleti velmi dobrou službu. Budete vypadat lépe a díky tomu se budete i lépe cítit. Pro trvalejší výsledek absolvujte aplikaci jednou ročně.

Další články z rubriky

Zkoušíte krémy proti vráskám? Máme pro vás něco lepšího!

Kyselina hyaluronová, botulotoxin, Juvederm, Restylan…kdo by se v tom vyznal, že? Fakt…

Suchá kůže rukou? Skoncujte s ní!

Martina Spěváková | 16.12.2013 | 1471

Suchá kůže rukou? Skoncujte s ní!

Kůže našich rukou je jednou z nejvíce namáhaných a nejméně chráněných oblastí pokožky…

Nové, populární metody estetické medicíny

Milena Pelikánová | 11.11.2013 | 849

Nové, populární metody estetické medicíny

Do popředí zájmu se v estetické medicíně dostávají zejména zákroky méně invazivní a takové,…