Krásné řasy bez namáhavého líčení

+ Přidat inzerát

Krásné řasy bez namáhavého líčení

Vydáno: 16.05.2012

Snad každou ženu někdy napadlo, jaké by to asi bylo, nemuset ráno trávit v koupelně desítky minut, nemuset se starat o rozmazanou řasenku během dne a vypadat stále jako krásné hollywoodské herečky. Existuje možnost, jak to zařídit: nechte si prodloužit řasy!

Je několik různých způsobů, jak uměle prodloužit řasy. K těm nejznámějším patří asi klasické vějířky umělých řas, které zakoupíte v každé drogerii. O tomto způsobu v našem článku ale mluvit nebudeme, jelikož takovéto to řasy nevypadají příliš přirozeně; všechny totiž drží v jedné linii a nemusí přesně sednout na vaše oko. Proto byla vyvinuta metoda prodlužování řas, která se nazývá Lash Sensation.

Prodlužování a zhušťování řasJedna řasa za druhou

Metoda Lash Sensation je metodou trvalého prodloužení řas. Při zákroku, který trvá asi dvě hodiny, vám kosmetička na každou vaši řasu nalepí jednu řasu syntetickou. Syntetická řasa je vytvořená tak, aby přesně kopírovala tvar přírodní řasy a přidala jí tak na délce i tloušťce. Umělou řasu drží velmi pevné, ale zároveň také elastické hypoalergenní lepidlo. Vaše přirozená řasa není nijak poškozena. Zákrok nijak nebolí, naopak samotný zákrok se provádí vleže na lůžku, takže si při něm i báječně odpočinete.

Nádherné řasy každý den

Řasy prodloužené touto metodou vám mohou vydržet až dva měsíce, nicméně se doporučuje chodit cca každé 4 týdny na doplnění, které je otázkou jen několika desítek minut – odvíjí se od počtu ztracených řas. Umělé řasy vypadávají společně s vašimi přírodními řasami, průměrná doba cyklu růstu přírodních řas je 6-9 týdnů, proto je optimální cyklus pro doplnění umělých čas asi 3-6 týdnů, aby stále vypadaly hezky jako na začátku.

Můžete si vybrat z různé délky a tloušťky řas. Velikosti se dají i kombinovat a můžete tak vytvořit co nejlépe vypadající tvar vašeho oka.

Nezničím si tím svoje řasy?

Nemusíte se ničeho bát, vašim přírodním řasám prodlužování neublíží. Samozřejmě je nutné při aplikaci postupovat opatrně a následně se o nalepené řasy dobře starat odpovídajícími výrobky, ale při běžném zacházení se vašim řasám nemůže nic stát. Umělé řasy jsou zcela bezpečné i ve sprše, při plavání, i při spaní. Nemusíte mít žádné obavy, že když si v noci „špatně“ lehnete, tak se vám řasy polámou, nebo dokonce vypadají. Umělé řasy jsou vyrobeny na každodenní používání, a jejich odolnost tomu samozřejmě odpovídá.

Zhuš'ťování a prodlužování řas

Jak poznám dobrý salón?

Poznat dobrý salón není nic těžkého. Můžete buď jednat na doporučení kamarádek či známých, které mají s konkrétním salónem přímé zkušenosti a přesně vám řeknou, co a jak probíhá. Pokud nemáte kamarádku, která by nosila umělé řasy, k jistotě se musíte doptat.

Spolehlivou kosmetičku, která se v umělých řasách vyzná, poznáte podle toho, že vám ochotně a podrobně zodpoví veškeré vaše dotazy.

Dobrá kosmetička také vyvrátí vaše obavy a v neposlední řadě se bude starat o to, zda nejste náhodou alergická na některé složky lepidla, a to i přesto, že lepidlo je vyráběno z takových látekna které by neměl být alergický prakticky nikdo. Měla by vám po aplikaci také doporučit výrobky, jakými máte o své nové řasy pečovat.

Už teď jistě přemýšlíte, kde je nejbližší kosmetický salón, protože nalepené řasy znamenají konec trápení s rozmazanou řasenkou a každodenním líčením, a jistě se těšíte na to, jak budete své okolí oslňovat uhrančivým pohledem!

Autor: Kateřina Němečková

Další články z rubriky

Plavková sezona je tady

Martina Skutilová | 18.07.2018

Plavková sezona je tady

Jako u každého jiného oblečení a prádla, i plavky se řídí módními trendy. Bezhlavě…

Vyberte si podprsenku, která podtrhne vaši krásu

Martina Skutilová | 18.07.2018

Vyberte si podprsenku, která podtrhne vaši krásu

Čím lépe vypadáme, tím lépe se cítíme. To jistě odsouhlasí každá žena. Základem každého…

Poznejte arganový olej a jeho účinky

maur.cz | 31.07.2017 | 1034

Poznejte arganový olej a jeho účinky

Arganový olej se získává z rostliny argánie trnité, latinsky Argania spinosa. Pochází z Maroka…