Krásná a zdravá díky laserové gelové masce

+ Přidat inzerát

Krásná a zdravá díky laserové gelové masce

Vydáno: 18.04.2012

Blahodárné účinky světla na lidský organismus jsou věcí známou a v oblasti medicíny i estetické dermatologie léta používanou. Ještě markantnější efekt má ale světlo v kombinaci se speciální gelovou maskou. Trápí vás akné, přesušená pleť nebo vrásky?

Vyzkoušejte zázračné účinky laseru a gelu

K této proceduře se užívá červeného laserového světla,  které na pokožku působí do hloubky a stimuluje tvorbu kolagenu. Tím působí nejen léčebně, ale zároveň preventivně proti tvorbě nových vrásek. Zásadní efekt celé terapie má ale kombinovaný účinek gelové masky. Existují tři druhy ošetření, které se aplikují v závislosti na vašich potřebách a typu pleti.

Laserová gelová maskaPleť trpící akné

Laserová gelová maska v tomto případě působí zklidňujícím účinkem.  Stahuje rozšířené póry, desinfikuje a má protizánětlivý efekt. Navíc dochází k redukci tvorby kožního mazu. Léčba spolupůsobením laserového světla a gelové masky funguje dokonce i u těžších forem akné.

Přesušená pleť

Citlivá pokožka nebo kůže, která byla dlouhodobě vystavena slunečnímu světlu, bývá přesušená, ztrácí pružnost a snadno se na ní tvoří drobné vrásky. Gelová maska v kombinaci s červeným laserovým světlem vaši pleť efektivně hydratuje a dodá jí znovu elasticitu.

Boj proti vráskám

Pokud už se vám na pokožce vrásky vytvořily, pomůže laserová gelová maska i vám. Pokožka se hydratuje a propíná,  tvoří se nový kolagen a již vzniklé vrásky se vyrovnávají. Pravidelné absolvování kúry navíc preventivně brání vzniku nových, takže vám mladiství vzhled vydrží dlouhou dobu.

Laserová gelová maska má na pokožku několikanásobný účinek:

  • vypnutí pleti
  • stažení pórů
  • vyhlazení jemných vrásek
  • projasnění pokožky
  • zdravější vzhled
  • prevence vzniku vrásek
Před použitím laserové gelové masky Po použití laserové gelové masky

Jak dlouho, jak často a za kolik?

Ošetření laserovou gelovou maskou je bezbolestnou procedurou, která se podobá aplikaci kterékoli jiné masky. Nehrozí tedy žádná bolest. Jedno sezení trvá asi 15 – 20 minut a jeho účinky jsou patrné ihned! Navíc vydrží celé 4 týdny!  Podle odborníků z řad lékařů je také vyzkoušené, že pokud aplikaci gelové masky s použitím laseru absolvujete pravidelně, účinek se prodlouží.

Pleť můžete udržovat dvojím způsobem

  • 1x měsíčně jedno ošetření
  • 3x do roka série po 6 sezení

Zásadní otázkou pro vaše rozhodování bude jistě cena tohoto ošetření. Dobrá zpráva je, že na rozdíl od mnoha jiných špičkových terapií se cena jednoho sezení pohybuje asi kolem 500 Kč, což je jistě milé překvapení. Některé dermatologické kliniky navíc nabízejí slevové balíčky v případě, že si předplatíte sérii ošetření laserovou gelovou maskou.

Takže dámy a samozřejmě i pánové, protože těm je tento druh pošetření určen také, neváhejte! Udělejte pro sebe něco hezkého a dopřejte si sezení pod laserovým světlem s gelovou maskou na tváři. Už po prvním ošetření odejdete mladší, krásnější a zdravější.

Další články z rubriky

Estetika: 5 otázek a odpovědí pro letošní jaro

Milena Pelikánová | 30.04.2014 | 8

Estetika: 5 otázek a odpovědí pro letošní jaro

Popularita dermatologie a laserové medicíny neustále stoupá. Není se také co divit, když…

Zbavte se křečových žil pomocí metody CHIVA

Martina Spěváková | 16.04.2013 | 954

Zbavte se křečových žil pomocí metody CHIVA

Problémy s křečovými žilami řeší obrovské procento lidí. Představují nebezpečný zdravotní…

Novinky v odstraňování křečových žil

Martina Spěváková | 12.03.2013 | 919

Novinky v odstraňování křečových žil

Křečové žíly trápí mnoho žen i mužů. Jak se vlastně tvoří? A jak se jich máme…