Jak se zbavit nadměrného pocení

+ Přidat inzerát

Jak se zbavit nadměrného pocení

Vydáno: 01.03.2012

Trápí vás nadměrné pocení? Používáte běžnou kosmetiku, a přesto se musíte několikrát za den převléct? Je na čase přestat experimentovat a  podstoupit osvědčenou metodu – aplikaci botulotoxinu.

Nepříjemné nadměrné pocení

Jak se zbavit nadměrného poceníPocení jako takové je přirozeným projevem organismu,  které našemu tělu pomáhá jednak regulovat tělesnou teplotu a zároveň nám pomáhá odstraňovat s organismu škodlivé látky. Co ale dělat, když se potní žlázy zblázní a začnou nám komplikovat společenský život? Nejčastěji se jedná o nadměrné pocení v podpaží, na dlaních, na ploskách chodidel nebo na čele. To sebou kromě nepříjemného pocitu a mokrého oblečení může nést další potíže v podobě mokra při podávání rukou nebo zápach.

Zkuste zázračný botulotoxin

Pro vyřešení problémůnadměrným pocením se s úžasnými výsledky používá botulotoxin. K aplikaci se používá jeho velmi zředěný roztok, který se tenoučkou jehlou vpraví do kůže. Celý proces netrvá déle než 15 minut a je bezbolestný,  takže nevyžaduje anestézii. Na vaše přání ale lékař může aplikovat analgetickou mast. Nemusíte se omezovat v práci ani si brát dovolenou. 

Nenechte se omezovat nadměrným pocením. Vyzkoušejte botulotoxin!

Díky botulotoxinu dojde k „vypnutí“ nervových zakončení u potních žláz a ty pak přestávají pracovat. Látka začne působit do jednoho maximálně dvou týdnů a efekt trvá 6 až 12 měsíců. Při opakované aplikaci je navíc obvykle trvalejší. Zkuste si tuto příjemnou změnu na vlastní kůži. Užijte si možnost podat někomu ruku či držet se v autobuse bez rizika ztrapnění se.

Kolik to bude stát?

Aplikaci botulotoxinu na odstranění nadměrného pocení provádějí obvykle kliniky estetické dermatologie nebo kožní oddělení nemocnic. Ceny se mohou trochu lišit a také závisejí na rozsahu ošetřované oblasti. Orientačně počítejte s 10000 – 20000 Kč.

Další články z rubriky

Správná podprsenka dokáže divy

Martina Skutilová | 18.07.2018

Správná podprsenka dokáže divy

Je úplně běžné, že žena s kudrnatými vlasy chce mít vlasy jako hřebíky. Že ta, co je…

Pořádáte teambuilding? Ať je nezapomenutelný!

Jana Batelková | 19.06.2017 | 821

Pořádáte teambuilding? Ať je nezapomenutelný!

Šťastní zaměstnanci toho víc udělají a práce je pak hned lepším místem. Jedním z nástrojů,…

Potěšte manžela, pořiďte mu domů vlastní výčep

Jana Batelková | 14.06.2017 | 1926

Potěšte manžela, pořiďte mu domů vlastní výčep

Je váš manžel vášnivý pivař nebo si prostě rád dá jedno chlazené? Pokud ho nemůžete vylákat…