Jak se úspěšně zbavit druhé brady

+ Přidat inzerát

Jak se úspěšně zbavit druhé brady

Vydáno: 29.08.2016 | 309

Podbradek netrápí pouze lidi s nadváhou. Na tzv. druhou bradu může mít vliv hned několik faktorů - například uvolnění pokožky nebo dědičnost. Pokud se i vy chcete zbavit nevzhledného podbradku, čtěte dál. Máme pro vás pár tipů, jak na to.

Druhá brada. Vada na kráse, kterou schováte maximálně tak rolákem. Vzniká nahromaděním tuku a povolením kůže. Většinou je projevem nadváhy a obezity. Často nepomůže ani radikální zhubnutí, protože pokožka je již povolená a velmi těžko „se vrací zpět“.

Shození pár kil a správná životospráva je první krok. Druhým krokem je cvičení na odstranění podbradku. Když ani to nezabere, je lepší přistoupit k liposukci podbradku.

Jak se zbavit podbradku

Cviky na odstranění podbradku

Stačí deset minut denně, cviky můžete provádět v podstatě kdekoliv. Nejsou fyzicky náročné, jen je potřeba je provádět správně a hlavně cvičit pravidelně. A cvičit můžete, i když ještě podbradek nemáte. Je to totiž perfektní prevence. Kombinujte například tyto cviky:

Cvik 1: Několikrát za sebou vysouvejte dopředu spodní čelist. Musíte cítit, jak se svaly pod bradou krásně napínají.

Cvik 2: Nahlas a velmi výrazně vyslovujte hlásky O, X a E. Kombinujte je mezi sebou. Přitom mějte napnuté svaly na krku.

Cvik 3: Zakloňte hlavu, co nejvíc to jde, a vystrčte bradu. Pak pomalu otáčejte hlavou ze strany na stranu. Pokud máte problémy s krční páteří, provádějte tento cvik velmi opatrně nebo ho úplně vynechte.

Cvik 4: Zakloňte hlavu, co nejvíce můžete, a pomalu otevírejte a zavírejte ústa. Krásně ucítíte, jak pracují svaly na krku. Ve stejné poloze můžete také posílat polibky, jakoby do stropu.

Liposukce podbradku

Kdy je čas na liposukci podbradku

Když radikálně zhubnete a kůže na krku je hodně povolená, je odstranění podbradku pouhým cvičením velmi zdlouhavé a navíc s nejistým výsledkem. V tuto chvíli pomůže liposukce podbradku, která vás může omladit až o několik let. Liposukce podbradku se provádí v lokální anestezii a nezanechává žádné viditelné jizvy. V průběhu několika dnů se vám budou vstřebávat otoky a modřiny.

2 týdny po zákroku je nutné nosit speciální návlek, který vás ale nijak neomezuje. Můžete v klidu chodit do práce. Pokud je však pokožka již hodně povolená a nevykazuje potřebnou elasticitu (určí lékař), je třeba přebytečnou kůži ještě chirurgicky odstranit.

Liposukce podbradku je velmi vyhledávaná, a to nejen ženami, ale i muži. Rozhodně se jí nemusíte bát, jedná se pouze o ambulantní zákrok.

Autor: Martina Spěváková

Máte nějaký další tip, jak se zbavit podbradku? Napište nám do diskuze

Seřadit od nejnovějšího, nejstaršího, podle oblíbenosti (strukturovaně).

Stránkování: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

Další články z rubriky

O prsních implantátech a plastických operacích prsou

Před plastickou operací prsou si jistě chcete zjistit co nejvíc informací. Zajímá vás, zda s sebou…

Vše, co potřebujete vědět o plastické operaci nosu

Jana Batelková | 03.10.2016 | 296

Vše, co potřebujete vědět o plastické operaci nosu

Nízké sebevědomí dokáže na psychice napáchat škody. Obzvláště, pokud odmalička posloucháte…

Plastika prsou je v létě levnější. Chodí na ni nejen učitelky!

Mezi lidmi je zažitý mýtus, že v létě se plastické operace nepodstupují. Kvůli složitému…