Jak se do hodiny zbavit vrásek?

+ Přidat inzerát

Jak se do hodiny zbavit vrásek?

Vydáno: 30.01.2013 | 8

Vrásky - na naší babičce milujeme, sousedův šarpej je s nimi neodolatelný, ale jakmile se objeví na našem obličeji, je zle. Bojovnice proti času zbystřete, přinášíme vám tip na jednu z nejúčinnějších zbraní - dermální augmentaci!

Dermální augmentace je jedním z nejoblíbenějších estetických zákroků současnosti. Při tomto úkonu vpravují dermatologové do kůže výplňové implantáty, které pokožku opět vypnou. Popularita této metody je dána zejména okamžitým efektem s vysokou účinností.

Dermální augmentace vs. botox

Postup při obou omlazovacích metodách je stejný. Lékař vám injekcí vpraví účinnou látku do kůže. Hlavní rozdíl je však v účinku oné náplně injekce. Pokud do kůže vpravíte botulotoxin, dojde k utlumení činnosti svalu, který svým pohybem způsobuje vznik vrásky.

Při dermální augmentaci se vráska vyplňuje gelem z kyseliny hyaluronové. Tato kyselina se v lidském těle běžně vyskytuje, a proto je pro něj zcela přirozená. Látka vrásku nejenom vyplní, ale také pokožce dodá potřebnou hydrataci. Jednou z jejích vlastností je totiž schopnost vázat vodu v kůži.

Obě tyto metody nabízí Centrum estetické medicíny C.E.M. Vyhlazení vrásek podstoupíte v příjemném moderním prostředí svitavské kliniky.

Molekuly kyseliny hyaluronové vypínají pleť

Jaké vrásky metoda řeší?

Injekční metoda využívající kyselinu hyaluronovou vás zbaví hned několika problémů, týkajících se stárnutí pleti:

  • vyplňuje všechny typy vrásek
  • vypíná povadlou pleť
  • zjemňuje nosoretní rýhy

Zn.: spěchá!

Dermální augmentace je tu pro ty, kteří nemají čas na dlouhou rekonvalescenci po zákroku. Tato metoda garantuje minimální zásah do organismu. Po ošetření se můžete okamžitě vrátit do pracovního procesu. Pokud jste nedočkaví, jistě vás potěší okamžitý výsledný efekt. Z vypnuté pokožky se tak budete moci těšit ihned po výkonu.

Dermální augmentace pleť vypíná a hydratuje

Jestliže se rozhodnete pro odstranění vrásek kyselinou hyaluronovou, počítejte s tím, že vrásky zahladíte po dobu 1  roku až 2 let. Vše záleží na výběru výplňového materiálu a rychlostí, kterou ho vaše tělo vstřebá. Zákrok můžete bez problémů postoupit opakovaně.

Aplikace injekčních kožních implantátů je tu pro všechny, kteří chtějí proti vráskám bojovat šetrně. Kyselina hyaluronová nezpůsobuje alergickou reakci, tudíž z její aplikace nemusíte mít strach. Naše redakce fandí nejenom šetrnosti metody, ale také tomu, že díky ní omládnete za několik minut.

Pokud se chcete dozvědět o dalších způsobech, jak se zbavit vrásek, přečtěte si článek Lifting bez skalpelu není utopie, to je ultherapie! Seznámíme vás s bezbolestnou a neinvazivní metodou, která vaší pleti vrátí mladistvý vzhled.

Autor: Aneta Doleželová

A co zabralo vám na vyhlazení vrásek? Diskutujte pod článkem

Seřadit od nejnovějšího, nejstaršího, podle oblíbenosti (strukturovaně).

  • Medicament information for patients. Brand names. lyrica thailand prescription in US Everything trends of meds. Read here.

    CglQB | 25.04.2021 04:34:04 | reagovat | Hodnocení: 0 » Kladně hodnotit Záporně hodnotit

  • Zdravím všechny, můj názor je takový, že nemá cenu zkoušet desítky krémů, které ani nefungují a jenom podráždí pleť. Zatím mi od vrásek pomohl jen tento produkt: http://www.gigalekarna.cz/produkt/eucerin-hyaluron-filler-nocni-krem-50ml/. Dle mého názoru i cena je velice příznivá

    Petra Slavíková | 24.07.2014 12:12:08 | reagovat | Hodnocení: 5 » Kladně hodnotit Záporně hodnotit

Stránkování: 1 2

Další články z rubriky

Zkoušíte krémy proti vráskám? Máme pro vás něco lepšího!

Kyselina hyaluronová, botulotoxin, Juvederm, Restylan…kdo by se v tom vyznal, že? Fakt…

Suchá kůže rukou? Skoncujte s ní!

Martina Spěváková | 16.12.2013 | 1489

Suchá kůže rukou? Skoncujte s ní!

Kůže našich rukou je jednou z nejvíce namáhaných a nejméně chráněných oblastí pokožky…

Nové, populární metody estetické medicíny

Milena Pelikánová | 11.11.2013 | 849

Nové, populární metody estetické medicíny

Do popředí zájmu se v estetické medicíně dostávají zejména zákroky méně invazivní a takové,…