Facelift bez skalpelu? ANO!

+ Přidat inzerát

Facelift bez skalpelu? ANO!

Vydáno: 13.06.2013 | 42

Každé ráno v zrcadle pozorujete, jak je kůže na obličeji a krku povolenější a povolenější? Ale váš strach ze skalpelu je silnější, než strach ze stárnutí. Máme pro vás řešení - facelift nití!

Dejte jednou provždy sbohem padajícím tvářím, vráskám na čele a unaveným očím! Můžete mít krásný vypnutý obličej bez řezání do kůže. To nabízí nová metoda Fine Thread Countour Therapie, kterou prování na klinice plastické chirurgie Laser Plastic.

Vlákna, která zvednou pokožku

Napnutí kůže probíhá pomocí vstřebatelných antimikrobiálních vláken. Pokud se tedy bráníte klasickému faceliftu, kdy je potřeba chirurgického zákroku a narkózy, je pro vás Thread Countour Therapie to pravé. Zákrok podstoupíte v lokální anestezii a stopy po něm se zahojí už do týdne. O klasickém faceliftu si přečtěte v našem článku Facelift obličeje vám vrátí mládí.

Facelift nití je bezpečný - nehrozí při něm krvácení a výsledky jsou okamžité.

Opět napnutá pokožka díky faceliftu nití.

Proč zvolit mezovlákna?

Cena faceliftu nití se pohybuje od 10 do 30 tisíc korun.

Největší předností faceliftu nití je, že se jedná o jednoduchou rychlou miniinvazivní proceduru, která má ale stejné výsledky, jako její chirurgické "dvojče". Na procedury stačí přijít 3x a výsledky budou zaručené minimálně na 2 roky. Na klinice Laser Plastic omlazení pleti podpoří ještě mikrojehličkováním, laserem nebo chemickým peelingem. Tato metoda je bezbolestná a přináší minimální otoky a modřiny. Další den můžete bez obav vyrazit do práce, protože na stopy po zákroku lze nanést make-up.

Skoncujte s povadlou kůží! Neinvazivní facelift nití vám to umožní.

A co ultherapie?

Další neinvazivní metodou faceliftu, kterou lze podstoupit v klinice Laser Plastik je ultherapie. Frakční mikrofokusovaný ultrazvuk se dostane až do té nejhlubší tkáně. Tato metoda je absolutně bezbolestná, proto ji lze podstoupit bez anestezie. Už hodinu po ultherapii můžete nastoupit do běžného života. Ženy i muži tak mají opět další možnost, jak omládnout bez zásahu skalpelu. Pokud vás ultherapie zaujala, přečtěte si o ní náš článek Lifting bez skalpelu není utopie, to je ultherapie!

Autor: Martina Spěváková

Dali byste přednost faceliftu nití před klasickým chirurgickým faceliftem?

Seřadit od nejnovějšího, nejstaršího, podle oblíbenosti (strukturovaně).

  • Dobrý den, chtěla bych se informovat o možnostech zákroku vwertikálního faceliftingu nitěmi FTC (povislé tváře, rýha kolem úst, podbradek), eventuelně další způsoby \"okrášlení\" :-), jako např. povislá kůže na pažích. A jak dlouhou trvanlivost zákroky mají? Jednak v jakých cenových relacích se u Vás tyto výkony pohybují jednotlivě, případně jako balíček, a hlavně, jak dlouho se po zákroku hojí vzhledem k možnosti koupání, pobytu na slunci, dovolené, námahy atp. a jak dlouhá je optimální rekonvalescence. A kde všude máte pracoviště? Děkuji Zdenka Ulmannová

    Zdenka Ulmannová | 29.06.2015 09:22:49 | reagovat | Hodnocení: -1 » Kladně hodnotit Záporně hodnotit

  • Zní to hrozně. Facelift nití. Už jsem o tom ale taky slyšela a prý na tom bylo dost celebrit, takže to nejspíš funguje, jinak by za to ty prachy nedali. Já sama bych ale nikdy nešla. To raději používám kvalitní kosmetiku, abych měla ve stáří perfektní pleť a obličej. Důležitý je, se taky málo opalovat, nebo spíš jen pomalu a střídmě.

    lucinta | 21.05.2013 08:07:35 | reagovat | Hodnocení: 6 » Kladně hodnotit Záporně hodnotit

Stránkování: 1 2 3 4 5 6 7

Další články z rubriky

O prsních implantátech a plastických operacích prsou

Před plastickou operací prsou si jistě chcete zjistit co nejvíc informací. Zajímá vás, zda s sebou…

Vše, co potřebujete vědět o plastické operaci nosu

Nízké sebevědomí dokáže na psychice napáchat škody. Obzvláště, pokud odmalička posloucháte…

Jak se úspěšně zbavit druhé brady

Martina Spěváková | 29.08.2016 | 11

Jak se úspěšně zbavit druhé brady

Podbradek netrápí pouze lidi s nadváhou. Na tzv. druhou bradu může mít vliv hned několik…