Dokonalé nehty s minimální investicí

+ Přidat inzerát

Dokonalé nehty s minimální investicí

Vydáno: 04.01.2013

Pokud jste zatím o gelových nehtech neuvažovala, určitě jste je někdy alespoň na některé kamarádce nebo kolegyni viděla. Gelové nehty prostě frčí a není se čemu divit.

Vlastní krásné nehty nemá příliš žen již od přírody, takže jedinou alternativou jsou pak umělé náhražky. O gelových nehtech ale nelze uvažovat jako o laciné náhražce. Jsou spíš trendy módním doplňkem, které skvěle pasuje k čemukoli.

Pokud se podíváte na fotky gelových nehtů, zjistíte, že se dají nazdobit a vytvarovat na sto různých způsobů, a ačkoli se to může zdát neuvěřitelné, úžasného estetického vzhledu rukou můžete dosáhnout i samy doma. Hodně žen sice dává přednost profesionální manikérce, ale nemalé procento si jich skutečně provádí nehtovou modeláž doma. Takže proč ne také vy?

Sada pro domácí nehtovou modeláž

Domácí vybavení se dá opravdu poměrně levně koupit. Základní sady obsahují samozřejmě jen omezené množství pomůcek, které vystačí k vytvoření jednoduchých nehtů bez zvláštního zdobení. Startovací nehtové studio pořídíte již od několika set korun a najdete v něm obvykle jen gely na nehty, pilníky, štětečky, lepidla a pár dalších drobností pro úpravu a vytvarování nehtů. Dražší studia pak obsahují i uv lampy a větší množství příslušenství.

Startovací nehtové studio

Přirozeně působí hlavně gelové nehty vytvořené z průhledného nebo růžového gelu, které stačí jednoduše přelakovat, případně nalakovat špičku odlišnou barvou za pomocí některého tipu. Propracovanější zdobení pak vyžaduje další pomůcky na zdobení, které se obvykle na nehty lepí.

Výhodou vlastního vybavení je právě cena, kdy platíte jen vstupní investici za pomůcky a pak už je jen na vaší potřebě, jak často si budete nehty modelovat. Veškeré úpravy si ale uděláte sama a nemusíte za ně platit manikérce.

Autor: Nehty profi - Medas Plus s.r.o

Další články z rubriky

Plavková sezona je tady

Martina Skutilová | 18.07.2018

Plavková sezona je tady

Jako u každého jiného oblečení a prádla, i plavky se řídí módními trendy. Bezhlavě…

Vyberte si podprsenku, která podtrhne vaši krásu

Martina Skutilová | 18.07.2018

Vyberte si podprsenku, která podtrhne vaši krásu

Čím lépe vypadáme, tím lépe se cítíme. To jistě odsouhlasí každá žena. Základem každého…

Poznejte arganový olej a jeho účinky

maur.cz | 31.07.2017 | 1034

Poznejte arganový olej a jeho účinky

Arganový olej se získává z rostliny argánie trnité, latinsky Argania spinosa. Pochází z Maroka…