Do rána jako od moře, tak funguje nástřik opálení

+ Přidat inzerát

Do rána jako od moře, tak funguje nástřik opálení

Vydáno: 26.06.2012 | 388

Toužíte po krásném opálení, ale ze zdravotních důvodů se nemůžete vystavovat na slunci a nemáte čas chodit do solárka? Nebo prostě jen potřebujete zazářit s bronzově opálenou pletí na plese či na svatbě a oslnit toho pravého? Nechte si opálení „nastříkat“.

Nástřik opálení je jednou z nejnovějších metod superrychlého opálení, která se provádí v kosmetickém centru a funguje na principu dokonale rovnoměrného nanesení intenzivní samoopalovací emulze na celé tělo.

Čokoládové opálení za 20 minut

Nespornou výhodou solárního nástřiku je fakt, že získáte krásné opálení během chvíle. Navíc je tato metoda naprosto bez zdravotních rizik, která s sebou nese opalování na slunci i v soláriu. Jeden nástřik opálení nahradí intenzitu až 8 návštěv solária, ale výsledný odstín si samozřejmě můžete určit sami. Emulze, která je aplikována na tělo, je rychleschnoucí a nezanechává lepkavý pocit. Dámy jistě ocení, že po nástřiku jsou méně viditelné pigmentové skvrny, mimické vrásky, jizvy i strie. Nástřik opálení je ideální, pokud potřebujete během chvilky získat krásné přirozené opálení pro zvláštní příležitosti, třeba na svatbu nebo na ples.

Díky nástřiku získáte krásné opálení během chvíle

Nástřik vám však nezajistí dlouhotrvající opálení, jako třeba solárium. Cena vás také nepotěší, za jeden nástřik zaplatíte kolem 500 Kč, a přitom vám opálení vydrží jen asi týden.  Máte-li navíc sklon k nadměrnému pocení nebo se zkrátka po nástřiku zapotíte, může se barva na některých místech vymýt rychleji, čímž vzniknou nevzhledné skvrny.

Aby Vaši krásně opálenou pleť nekazily pigmentové skvrny. Zkuste jejich efektivní odstranění laserem.

Výsledek je znatelný už po 3 hodinách

Před samotnou návštěvou kosmetického salonu se vyplatí udělat si peeling celého těla, opálení vám pak vydrží déle. Nezapomeňte také na důkladnou depilaci. Před nástřikem nepoužívejte žádné krémy, pleťová mléka, deodoranty, parfémy ani make-up, případně se nezapomeňte osprchovat a odlíčit. S sebou si vezměte volné tmavé oblečení, aby vám samoopalovací emulze neznečistila prádlo.

Před nástřikem je nutné namazat si okraje chodidel, dlaně, nehty a lehce také lokty, kolena a kotníky blokačním krémem, který brání přílišnému vstřebání nástřikové emulze. Nasadíte si jednorázovou čepici a může se začít. Samotný nástřik trvá asi 10 minut a provádí se buď v automatické samoobslužné kabině s otočnou podlahou, nebo za asistence kosmetičky, která pomocí nástřikové pistole s kompresorem nanese na pokožku pravidelnou a souměrnou vrstvu samoopalovací emulze.

Nástřik opálení je rychlý a ideální na zvláštní příležitosti

Po aplikaci je nutné nechat dalších 10 minut emulzi zaschnout, poté se můžete bez obav obléknout do volnějšího, tmavého oblečení. Nečekejte však, že vyjdete z kabiny opálená jako z Karibiku, účinek nástřiku je patrný až po třech hodinách. Proces hnědnutí, kdy dochází k reakci emulze s aminokyselinami horní vrstvy pokožky, trvá až 8 hodin, po kterých se můžete bez obav osprchovat. Do té doby omezte kontakt s vodou i jakoukoli kosmetikou, parfémy, deodoranty nebo make-upem. Dejte si také pozor, abyste nezmokli. Zbytečně se nedotýkejte své pokožky a neprovozujte ani žádnou tělesnou aktivitu, při které byste se mohli zpotit.

Pěkný nástřik opálení vynikne nejlépe na dokonale hladké pokožce. Abyste ji dosáhla zkuste trvalou laserovou epilaci.

Pro pocit z krásného opálení

Nástřik opálení je vhodný pro každého, bez rozdílu pohlaví i věku. Zvlášť ho ocení ti, kteří se z jakéhokoli důvodu nemohou opalovat na slunci nebo v soláriu. Opalování UV zářením ale nenahradí, protože je jeho efekt krátkodobý a musel by se velmi často opakovat. Zato je ideální, pokud potřebujete příležitostně dosáhnout atraktivního bronzového opálení během několika hodin, třeba na svatbu, ples, večírek, taneční, módní přehlídku nebo focení. Nebo jen pro dobrý pocit z krásného opálení.

Autor: Laďka Žáková

Už jste vyzkoušeli nástřik opálení? Řekněte nám jaké to bylo!

Seřadit od nejnovějšího, nejstaršího, podle oblíbenosti (strukturovaně).

Stránkování: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65

Další články z rubriky

Plavková sezona je tady

Martina Skutilová | 18.07.2018

Plavková sezona je tady

Jako u každého jiného oblečení a prádla, i plavky se řídí módními trendy. Bezhlavě…

Vyberte si podprsenku, která podtrhne vaši krásu

Martina Skutilová | 18.07.2018

Vyberte si podprsenku, která podtrhne vaši krásu

Čím lépe vypadáme, tím lépe se cítíme. To jistě odsouhlasí každá žena. Základem každého…

Poznejte arganový olej a jeho účinky

maur.cz | 31.07.2017 | 337

Poznejte arganový olej a jeho účinky

Arganový olej se získává z rostliny argánie trnité, latinsky Argania spinosa. Pochází z Maroka…