Dlouhé vlasy během pár minut? Jde to!

+ Přidat inzerát

Dlouhé vlasy během pár minut? Jde to!

Vydáno: 19.06.2012 | 48

Permanentně prodloužené vlasy jsou stále drahou záležitostí a vyžadují častou obnovu, a proto přišel na řadu trend clip-in vlasů, které připnete nebo odepnete během chvilky a se správnou péčí vám vydrží krásné velmi dlouho.

Trend umělého prodlužování vlasů již není na našem trhu ničím novým. Po dlouhých krásných vlasech toužíme všichni, a tak dnes kadeřnické salóny neposkytují jen služby týkající se zkracování vlasů, ale i jejich prodlužování.

Co jsou clip-in vlasy

Clip-in jsou buď syntetickénebo i upravené původně lidské vlasy, které jsou v pramenech přidělány na malé sponky. Tyto sponky si pak můžete pouhým zacvaknutím připnout na své vlastní vlasy a docílit tak různých efektů. Je možné si takto vlasy výrazně prodloužit, zhustit, nebo dokonce pomocí clip-in vlasů vytvořit melíry. Clip-iny jsou totiž dostupné v mnoha barevných variacích a je jen na vás, kterou si vyberete. Vlasy clip-in je dokonce možné i obarvit a zajistit tak naprostou nerozlišitelnost od vašich pravých vlasů.

Přichází trend clip-in vlasů

Jak vlasy přidělat

Velmi často se stává, že si majitelky clip-in vlasů stěžují jak jim vlasy nedrží, sklouzávají, je viditelné to, že to nejsou jejich vlasy a visí připnuté na sponce. Přitom hlavní problém mnohdy není ve vlasech samotných, ale v jejich nesprávném přidělání. Připnutí vlasů spočívá v několika jednoduchých krocích:

 1. Udělejte pěšinku na tylní části hlavy. Horní vlasy sepněte sponkou na vrcholu hlavy.
 2. Použijte 15cm pás se třemi sponami. Připněte prostřední sponu, poté zbylé dvě.
 3. Udělejte novou pěšinku o 1-2 cm výše. Použijte druhý 15cm pás se třemi sponami.
 4. Udělejte další pěšinku, nyní ale o 2-3 cm výše.
 5. Použijte 20cm pás se třemi sponami. Připněte krajní sponu nad uchem, poté zbylé dvě.
 6. Nyní použijte druhý 20cm pás se třemi sponami. Opět začněte od ucha (na druhé straně hlavy). Konec pásu připněte nad první pás.
 7. Udělejte novou pěšinku v horní části hlavy na boku. Připněte 10 cm pramínek na jedné straně. A poté proces opakujte i na druhé straně.
 8. Nakonec připněte na každou stranu po jednom 5 cm pramínku.

Clip-in vlasy vydrží krásné velmi dlouhoPro odstranění clip-in vlasů jednoduše jemně tlačte na sponu, dokud neuvolní vlasy. Pak opatrně odstraňte pěšinku tak, abyste nevyškubla vlasy. Doporučuje seaby se poloha pěšinky měnila po každých dvou nošeních. Spony tak budou v jiné oblasti a nebudou tolik tlačit na vlasy.

Jak pečovat o vlasy

Velkou výhodou je, že clip-in vlasy můžete mýt jednou za tři až čtyři týdny. Pouze při intenzivním nošení vyžadují častější mytí, a to asi jednou týdně. Důležité je i správné česání - pokud si clip-in vlasy nechcete poškodit, volte vždy jedině přírodní varianty – přírodní štětinový kartáč a přírodní dřevěný hřeben. Jen tak si vlasy uchováte v té nejlepší kvalitě!

O clip-in vlasy je nutné také průběžně pečovat. Nejen během nošení, ale i po jejich umytí. Je nutné si uvědomitže vlasy již nejsou živé,a nejsou proto ani vyživovány zevnitř. Je tedy třeba jim potřebnou péči dopřát zvnějšku.

Mytí clip-in vlasů vyžaduje správný přístup. Po jejich rozčesání umyjte vlasy mírným proudem vody, pak naneste šampon od spon ke konečkům. Vyvarujte se jakémukoliv násilnému drhnutí vlasů! Manipulace by měla být jemná a postupovat vždy od spon ke konečkům, aby se nezacuchaly. Po šamponu je opláchněte vodou a použijte kondicionér nebo masku na vlasy. Nechte chvíli působit a znovu opláchněte. Jemně osušte ručníkem a nechte vlasy oschnout. Je možné i fénovat, ale působením tepla se více ničí. Pak je rozčesejte a případně vyžehlete. Vlasy je možné také natočit a vytvořit tak na nich nádherné vlny. Můžete to udělat kulmou nebo žehličkou, ale obecně se více doporučují spíše natáčky, protože teplem žehličky se vlasy ničí a nevydržely by vám hezké tak dlouho.

Dnešním trendem je nejen prodlužování vlasů, ale také prodlužování a zhušťování řas.

Nyní už víte, jak se o vaše clip-in vlasy starat, a jak je správně připnout, aby na vás vypadaly co nejlépe. Stačí už jen vyrazit do společnosti a všechny oslňovat svou hřívou! A pokud clip-in vlasy vlastníte a máte s nimi zkušenostinebojte se o ně podělit v diskuzi pod článkem!

Autor: Kateřina Němečková

Jste majitelkou chlip-in vlasů? Podělte se o své zkušenosti.

Seřadit od nejnovějšího, nejstaršího, podle oblíbenosti (strukturovaně).

 • Meds information for patients. Short-Term Effects. can i buy lyrica for sale in Canada Some news about medicament. Read information now.

  OhpNR | 26.04.2021 03:25:42 | reagovat | Hodnocení: 0 » Kladně hodnotit Záporně hodnotit

Stránkování: 1 2 3 4 5 6 7 8

Další články z rubriky

Plavková sezona je tady

Martina Skutilová | 18.07.2018

Plavková sezona je tady

Jako u každého jiného oblečení a prádla, i plavky se řídí módními trendy. Bezhlavě…

Vyberte si podprsenku, která podtrhne vaši krásu

Martina Skutilová | 18.07.2018

Vyberte si podprsenku, která podtrhne vaši krásu

Čím lépe vypadáme, tím lépe se cítíme. To jistě odsouhlasí každá žena. Základem každého…

Poznejte arganový olej a jeho účinky

maur.cz | 31.07.2017 | 1034

Poznejte arganový olej a jeho účinky

Arganový olej se získává z rostliny argánie trnité, latinsky Argania spinosa. Pochází z Maroka…