Kde nepomůže cvičení a dieta, pomůže lékař

+ Přidat inzerát

4. DÍL SERIÁLU: Připravte své tělo do plavek

Vydáno: 24.04.2013 | 7

Je tu duben, konečně jarní počasí a s ním i náš další článek seriálu Připravte své tělo do plavek. Sluníčko se rozhodlo, že vystrčí růžky, abychom mohly vytáhnout krátké sukně. Co když se vám ale po novém roce nepodařilo zhubnout?

V předchozích třech dílech jsme se snažili poradit vám, jak správně jíst, jak spalovat a posilovat. Chápeme však, že ne každá žena má na cvičení čas, některá nemá ani chuť a nechce omezovat jídlo, ani své pohodlí. Přesto ale chce vypadat k světu. Co ale se stehny, která se klepou pod minisukní? Co s bříškem, které přetéká přes lem sukně? Dnes vám poradíme, jak se těchto strašáků zbavit bez námahy. Ale když to řekneme lidově - "každá sranda něco stojí".

Lékař vám vždy doporučí vhodné řešení na formování postavy.

Nejznámější je liposukce

O liposukcích jsme již pár článků napsali, a tak pokud chcete znát podrobnosti a všechny druhy liposukcí, přečtete si článek Přehled nejznámějších liposukcí jen pro vás. Dozvíte se o možnostech invazivní i neinvazivní liposukce. Je lepší podstoupit liposukci v kosmetickém salónu, která bude pravděpodobně levnější, než ta od zkušeného lékaře? Váš názor nás zajímá, napište nám do diskuze.

Tuk se dá odsát téměř ze všech částí těla. Trápí vás podbradek? Klepající ruce, stehna, zadek, převislé bříško? Na liposukci břicha si připravte cca 14.000 Kč, podbradek vás vyjde na 6.500 Kč, ruce na 8.100 Kč (ceny chrudimské kliniky Plasticare).

Podstupte šetrnou vibrační tumescenční liposukci v Praze na klinice Laser Esthetic.

Plastika břicha pro otrlé

Výrazně větší zákrok je potom plastika břicha neboli abdominoplastika. Tu podstupujte i v případě vyššího váhového úbytku, kdy na břiše zůstane viset kůže. Operaci podstupujete pod celkovou narkózou a důležitá je i následná hospitalizace a dodržování pooperačních doporučení. Abdominoplastika je nevhodná v době, kdy žena ještě kojí, i v případě, že plánuje další dítě. Odebraná kůže by potom v těhotenství mohla chybět a abdominoplastika by byla znehodnocená. Za abdominoplastiku utratíte například v pražské klinice Laserplastic necelých 39.000 Kč.

Novinkou je brazilská liposukce břicha, zvaná lipoabdominoplastika. Údajně by měla být šetrnější k vašemu tělu a minimalizuje hromadění krevních sraženin. Je vhodná spíše pro pacientky s tukem nahromaděným v horní části břicha.

Nebojte se operace břicha.

Když odmítáte operaci...

Pokud za žádnou cenu nechcete operaci ani liposukci podstoupit, vyzkoušejte vakuový přístroj. Ten by vás měl nejen zbavit celulitidy a vypnout pokožku, ale také zlepšuje cirkulaci krve a tím podporuje tvorbu kolagenu. Výsledkem je potom pevná pokožka bez dolíčků. Na pevnější pokožku také pomůže masáž kůže mořskou houbou lufa.

Autor: Martina Spěváková

Bráníte se operacím, které formují postavu?

Seřadit od nejnovějšího, nejstaršího, podle oblíbenosti (strukturovaně).

  • Drug information. Long-Term Effects. pregabalin patent in USA Everything information about medicines. Get here.

    JfuGR | 23.04.2021 22:05:32 | reagovat | Hodnocení: 0 » Kladně hodnotit Záporně hodnotit

Stránkování: 1 2

Další články z rubriky

O prsních implantátech a plastických operacích prsou

Jana Batelková | 02.12.2016 | 1142

O prsních implantátech a plastických operacích prsou

Před plastickou operací prsou si jistě chcete zjistit co nejvíc informací. Zajímá vás, zda s sebou…

Vše, co potřebujete vědět o plastické operaci nosu

Jana Batelková | 03.10.2016 | 1892

Vše, co potřebujete vědět o plastické operaci nosu

Nízké sebevědomí dokáže na psychice napáchat škody. Obzvláště, pokud odmalička posloucháte…

Jak se úspěšně zbavit druhé brady

Martina Spěváková | 29.08.2016 | 1080

Jak se úspěšně zbavit druhé brady

Podbradek netrápí pouze lidi s nadváhou. Na tzv. druhou bradu může mít vliv hned několik…